Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy nő kifogást keres arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő kifogást keres arra hogy egy férfi elmondhassa neki az érzéseit iránta miközbe a nő is küldi a jeleket hogy akar valamit mit jelent?

Figyelt kérdés
2018. nov. 29. 17:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Valószínűleg semmilyen jeleket nem küld, csak félreértelmezed.
2018. nov. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Dehogyisnem ! szemezget és mosolyog velem ha épp olyan szituációba vagyunk ketten
2018. nov. 29. 17:24
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Ha egy nő téged akar, akkor nem keres kifogást. Szerintem is belemagyarázol dolgokat.
2018. nov. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is van ilyen nőismerősöm, nagyon mosolygós, szemezős, de ő egyszerűen ilyen. Nem akar tőlem semmit, ez egyértelmű. (bár én elég sokat beszélgetek nőkkel, szóval van egy rahedli tapasztalatom a "kedvesség/közvetlenség vs. érdeklődés témakörben)
2018. nov. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Lehet csak szórakozik

Vagy tényleg bejössz neki,csak nem vagy elég gazdag és a ribizli inkább letolja az érzéseit mintsem engedjen a pénzéhessêgéből

2018. nov. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát ezek a kommentek nem valami pozitívak ! De szerintem nem ok nélkül érzek iránta dolgokat ! Akkor nem tettem volna fel ezt a kérdést ! Lehet érezni egy nőn ha vissza fele is működik a dolog ! De ha ez tényleg így van akkor pokoli érzés lesz ha ez kiderül !
2018. nov. 29. 17:29
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem akarlak elkeseríteni, de volt olyan munkatársnőm, aki mindenkivel úgy viselkedett, mintha flörtölne. Ragyogtak a szemei, mosolygott, stb., de mindenkivel ilyen volt, és nála ez semmit nem jelentett.
2018. nov. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Megint le vagyok pontozva.Ezen az oldalon az igazság ennyire nem népszerű?Oké akkor a kérdező téved és a csaj egyáltalán nem küld jeleket.Jöhet a zöld pacsi a kellemes hazugság javára
2018. nov. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
79%
Te még tapasztalatlan vagy, bro. Ezek a "jelek" semmit nem jelentenek. Ha egy nő valóban akar tőled valamit, akkor lépten-nyomon megkeres, felhív, rád ír, a nyakadon lóg, s le nem vakarod magadról. Ez a nő tőled semmit nem akar.
2018. nov. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%
Ha engem èrdekel egy fèrfi,akkor nem bèna jeleket küldök,hanem körülötte nyüzsgök,ès célozgatok neki a randira.Ez,amit leírtál,semmi...
2018. nov. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!