Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az apáca kiléphet a rendből,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az apáca kiléphet a rendből, ha beleszeret egy férfibe és párkapcsolat alakul köztük?

Figyelt kérdés

2018. nov. 30. 19:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
mesélj, hol sikerült belezúgnod egy apácába?
2018. dec. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
bármilyen polgári munkát végezhet, ha van hozzá végzettsége.
2018. dec. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

“Kérdés, ha már úgyis kilépett, miért akar feltétlenül az egyháznak dolgozni”


Mert nem a hite változott meg, hanem az el köteleződése az iránt az út iránt.


Egy haverom a pappá szentelés előtt lépett ki, családot alapított, de a hite szilárd maradt, maradt hívő, és bár ő például nem az egyháznak dolgozik, de elhivatott tagja a közösségnek, részt vesz az egyházi életben is.

2018. dec. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Na, pont ezt írtam én is, hogy innentől miért akarna az egyháznak dolgozni. (Ahogy az ismerősöd se az egyháznak dolgozik.) Attól, hogy valaki elkötelezett hívő, nem kell feltétlenül az egyháznak dolgoznia, főleg polgári munkakörben.
2018. dec. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Mert az egyház is ugyanúgy egy munkahely. Vannak egyházi fenntartású iskolák, öreg otthonok, irodák, üzletek, etc.


És miért ne akarna valaki olyan munkaadónak dolgozni, amit kedvel.


Én pl se egyháznak, se magyar KKV-nak nem vagyok hajlandó dolgozni, ha van választásom. Más meg lehet, hogy pont ezekre bukik.

2018. dec. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!