Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 20-30as férfiak, első pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-30as férfiak, első pár randin miért a "ti" városotokba hívjátok randizni a nőket, miért nem ti mentek az ő településükre/városukba?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy közben rokonokkal is laktok? A hangsúly most nem az anyagiakon van.

2018. dec. 3. 14:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
80%

miért teszel úgy fel egy kérdést, hogy baromságot állítasz benne?

Nem, nem ugráltatjuk a nőket, ez nem általános jelenség, tehát a miért-re sincs értelme válaszolni. Ne kavarj nyomikkal.

2018. dec. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 peca1000 ***** válasza:
36%

Mivel èn kizárólag Pécsi nővel jönnék össze (ott lakom, tàvkapcsolat kilőve, nem akarok utazgatni), így ha vidéki nő akarna megismerni, akkor elvárom, hogy ő jöjjön ide.


Ha összejönnénk párkapcsolatilag, és velem szeretne élni, akkor neki kell költöznie hozzám.

2018. dec. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Én tinderen ismertem meg a páromat. 60 kmre voltunk egymástól. És ő jött hozzám. Sőt egy évig folyamatosan ő jött, pedig én mondtam neki hogy megyek én is egy idő után nyilván.
2018. dec. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom, hogy milyen férfiakkal ismerkedsz, de én nőként egyáltalán nem ezt tapasztalom.
2018. dec. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy személyes női vélemény.. Mikor páromat megismertem én kisvárosban laktam, ő megyeszékhelyen. Engem egyáltalán nem zavart, hogy én járkáltam hozzá, mert ott legalább tudtunk mit csinálni. Nálunk kb semmilyen értelmes programlehetőség nem volt, ide maximum pihenni jártunk át ha éppen nem akartunk aktívabb programot. Nekem ez olyan evidens dolog, hogy oda megyünk ahol tudunk is valami értelmeset csinálni. Nálunk van 1 park, néhány kocsma, egy kávézó meg 2 bolt és kisarkítva ennyi. Nem egy jó randihelyszín.
2018. dec. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
68%
Uhh, akkor nem csak engem akarnak ugráltatni. Jó tudni, hogy más is van ezzel így. Én nem kisvárosban élek, de valamiért mégis azt várják el, hogy én menjek hozzájuk. Ha meg nemet mondok, be vannak sértődve, úgy állítják be, mintha az 5-ös lottó főnyereményét vuktam volna el velük, hogy nem megyek le hozzájuk :D
2018. dec. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
De egyébként én nőként sem értek egyet ezzel a "jajj hát csak a pasi járkáljon már a nőhöz" dologgal. Én ezt mindig úgy oldottam meg minden párommal, hogy akinek éppen több ideje vagy energiája volt az ment a másikhoz. Ha ő egész nap dolgozott én meg mondjuk csak suliban voltam 1-2 órát akkor mért várnám el, hogy ő utazzon? Nekem soha nem esett le a karikagyűrű az ujjamról ha nekem kellett elmenni valakihez. Természetesen a kölcsönösség itt is fontos, de nehogy már mindig a pasikat ugráltassuk. Ha éppen szar napja volt, vagy nem úgy ér rá, hogy nem úgy áll anyagilag akkor teljesen természetes, hogy én megyek.
2018. dec. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, sokat tanulok belőlük. Írjatok még pár jó gondolatot :)
2018. dec. 4. 14:36
 19/19 anonim ***** válasza:
48%

Én nem engedem meg nekik, hogy ne ők jöjjenek, mert addig nem vesznek komolyan. 40 km-re lakom a fővárostól. Aki megteszi, hogy eljön, azt már komolyabban tudom venni, mert "áldoz" a dologba.

Igazából én már azokat is lepattintom, akik megkérdezik, hogy "és szoktál errefelé járni?" Mert ez bizony azt jelenti, hogy igazából marha lusta, és menjen hozzá a csaj, ő bizony a füle botját sem mozdítja.

2018. dec. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!