Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúknak miért jó egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúknak miért jó egy lányt hülyíteni?

Figyelt kérdés
Először teljesen oda volt értem, aztán ahogy én is közeledtem felé megváltozott, én is kifejzetem az érzéseim felé.. És azóta igazából csak vagyunk. Akkor miért nem enged el és hagy békén? Ha nem akar semmit? Vagy nekem kellene lépnem és hagyni?
2018. dec. 7. 09:34
 1/9 anonim ***** válasza:
teszetosza vagy próbál bevenni egy mégkomolyabb várat..
2018. dec. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vagy az, amit az első írt, vagy ha olyan pasi, akkor egynél több nőt is fűz és te most éppen tartalékban vagy neki.
2018. dec. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vagy tapasztalatlan még, nem tudja, miképp kezelje le a női vonzalmat, vagy egy érzelmi zsákutca.
2018. dec. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Első pár szexért. Utána már a hős szerelmesből egy átlagos emberke leszek, olyan mint akik tucatszám szaladgálnak az utcán.
2018. dec. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ugyanazért amiért egy nőnek is jólesik egy férfit hülyíteni.

Ha nem a saját gátlásai, félelme, bizonytalansága fogja vissza akkor azért mert élvezi.

Ez egy egyszerű hatalomgyakorlási forma. Az emberek számára vágy a hatalom saját gyarlóságuk okán és lényegtelen hogy kire milyen hatással van ez. Ha az érzelmi manipuláció miatt valakinek a lelke tönkremegy az is lényegtelenné válik.

De mint mondtam nem feltétlen ez az oka. Sajnos nem ismerünk sem téged sem a srácot és te sem adtál meg túl sok infót így nem tudjuk hogy hogyan működik kettőtök dinamikája. Lehet hogy az ő gátlásai akadályozzák, lehet hogy a tieidet látja és nem akar kihasználni, lehet hogy lyukra játszik, lehet azt hiszi hogy te akarod hogy lyukra játsszon... Napestig lehetne sorolni az okokat az információhiány miatt.

2018. dec. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Atya ég, ezt hányszor játszották el velem (asszem 4x)... nálam mindig az "egónövelés" verzió volt,azt tippelem. A legutóbbi pasi ezerrel udvarolt, majd a barátnőm bejelentette, hogy elkezdtek járni (Ő nem tudta, hogy a srác és köztem volt valami), én meg ültem ott, mint egy idióta.
2018. dec. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Huhh az komoly. Szóval akkor ilyen jelentéktelen dolog manapság ez az udvarlás, jó tudni:)
2018. dec. 7. 10:31
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Imponál neki, hogy odavagy érte, de ne vedd komolyan. Később is csak tartalék leszel, ha most nem akar.
2018. dec. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Rockarc ***** válasza:
Megtorpant, 1000 oka lehet. Ha te nem lepsz tovabb, akkor sose derul ki, hogy mi miatt. Ha ki akarod deriteni, akkor oda kell allni ele, a valasz hamarosan kiderul. Ha van gerince egybol megmondja, ha nincs, akkor sunnyogni es kerulni fog, de legalabb megtudod. Kar sokat rezonalni ezen. Ja direkt irtam igy, ez nem teszetoszasag, hanem szerintem is mas lany van a dologban.
2018. dec. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!