Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pszichológiailag melyik hatás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pszichológiailag melyik hatás érvényesül?

Figyelt kérdés

Az ellentétek vonzzák egymást, vagy hasonló a hasonlóval? Ha a nőről akit szerettem kiderül hogy egy manipulatìv, önző rib/\nc az rólam mit árul el?

És ez a csodálatos szerelem nevű jelenség tényleg ennyire eltudja venni az ember eszét? Alapjáraton jó ember ismerőnek tartom magam, benne mégsem láttam meg ezeket a dolgokat csak utólag értem meg őket.



2018. dec. 8. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az igaz, hogy az ellentétek vonzzák egymást, de én azt tapasztaltam, hogy az csak rövid távon működik. A hozzám hasonlóval tudok hosszútávú kapcsolatot kialakítani.

Azt árulja el rólad, hogy nem ismerted meg kellőképpen, mielőtt összejöttél vele.

2018. dec. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%

"Az ellentétek vonzzák egymást, vagy hasonló a hasonlóval?"


Egyik sem. Van, aki mindenkit vonz, van aki, senkit. Páldául ki akar egy manipulatív, önző ri***ccal járni? Senki.


"Ha a nőről akit szerettem kiderül hogy egy manipulatìv, önző rib/\nc az rólam mit árul el?"


Semmit. Nem mutatta a valódi arcát, ez van.

2018. dec. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem játszotta meg magát túlzottan azt hiszem. Utólag visszagondolva ki kellett volna szúrnom a figyelmeztető jeleket. Lehet hogy túlgondolom mert ennyire még soha senkit és magyarázatot akarok hogy hogyan hibázhattam ekkorát.
2018. dec. 8. 20:12
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló hasonlót. Pszichológiailag ez kicsit ilyen vállveregetés magadnak, hogy ő jó és olyan mint én, akkor én is jó vagyok.

De egyébként a gyakorlatban egyik sem igaz, illetve a kettő megfelelő arányú elegye a szükséges. Hogy az értékrendetek, jövőképetek, szeretet kifejezési módjaitok nagyon hasonlók, viszont kellenek olyan dolgok is, amikben egymás szöges ellentétei vagytok. Így tudjátok jól kiegészíteni egymást.

Az általad leírt szitu meg annyi, hogy az elején még nem láttad, hogy ilyen. Ezen kívül azonban az alap tulajdonságai meg személyisége megfogott.

2018. dec. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

nos én nyugodt, lassú, megfontolt, döntésképtelen, lusta, nem bulizós, nem szeretek tömegben lenni ember vagyok.

ki nem állhatnék olyan nőt aki nonstop csinál valamit, hirtelen, mindig mindenről dönt, bulizós, közzépontot szereti. szóval nagyon nem, a nyugalmamat senkiért nem adom oda

2018. dec. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Valamiért szereted a hazugságot és nem kaptad még rajta magadat, hogyan csinálod ezt.
2018. dec. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 Ezt nem értem hogy érted.
2018. dec. 8. 20:52
 8/10 anonim ***** válasza:
Inkább két véletlen ember, akik a hasonlóságokat kezdetben örömmel fedezik fel, később pedig a különbözőségek miatt vitáznak.
2018. dec. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

7: Hát ha hazug a nő és mégis szereted akkor a hazugságot szereted.

De mivel idővel rájössz, hogy hazug és ez válóok számodra, ez annak a jele, hogy nem tudod, hogy csapod be magad az elején, hogy nem veszed észre, hogy hazug, és nem felel meg neked.

2018. dec. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Rockarc ***** válasza:
A helyzet az, hogy kar agyalni rajta, a jelek megvoltak, mert mindig vannak, de valamiert nem hittel benne, vagy nem tulajdonitottal neki jelentoseget. Az ember ismereted pedig nem hagyott cserben, csak felul biraltad a tudatos eneddel. Rolad azt arulja el, hogy annyira szeretted, hogy az ellene szolo informaciokat is kiszoritottad az agyadbol, igazabol egy jolelku es tulzottan naiv ember vagy. Egyesek nem kepesek felfogni, hogy a tetteiknek milyen kovetkezmenyei vannak. Sajnalom, lepj tovabb.
2018. dec. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!