Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van értelme olyan kapcsolatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme olyan kapcsolatnak hogy folyamatosan szenvedek a hiányátol mert dolgozik?

Figyelt kérdés

Kb ugy műszakol, hogy két nap együtt tudunk lenni, 2-3 nap külön. Én nappali 8-ban vagyok.


Amikor velem van, nekem a szex is kevés, mert nem tudok betelni vele mert tudom hogy megint nem fogom làtni.


Ő mondta hogy egy párkapcsolattol nem áll meg az élet. A munkahelyen is meg kell felelnie, barátai is vannak (most 4 napot leszünk külön mert munkahelyi forraltborozást is beszervezett, de persze kulon kettesben engem is szervezne)

Igy egyszer eléggé idegesen is bevágta hogy háromfelé kell teljesitenie értsem meg.


Én mondtam neki hogy én teljesen megértem mindenkinek van élete, ésszel felfogom hogy ez a normális, de a szivem nem.

Kegyetlen amikor "iithagy"3 napokra, amikor találkozunk nekem kb 50 első randis filing már, mindig repkednek a lepkék a gyomromban hogy végre látom és mindig külon fel kell dolgoznom hogy elmegy.

Kb mintha a haboruba menne.


Olyan érzelmi kavalkádok vannak bennem folyamatosan, hogy nem tudom már kezelni.

Szinte fizikailag fáj amikor bucsuzunk.


Igy hogy most sincs itt, jozanul gondolkodom, és rájöttem hogy én folyamatosan egyfolytában szenvedek. (Amikor velem van is kevésnek érzem, mindemellett neki meg ez az egész tök hétköznapi)


Annyit mondott még, ha összeköltöznénk lehet valamivel jobb lenne, de akkor is dolgozni fog, ezt kalkuláljam hozzá.(a beosztása sem fog változni karriere van, számit a cégnek, nagyon régota van ugyanott)


Jobb lesz inkabb elengedni?

A folyamatos hiánya felemészt és azt is rossz látni hogy amig en a felhőkben járok ha velem van, addig neki az egy átlagos nap csak a párjával.


Azzal az ötlettel is előállt már hogy mondjak én fel és simán eltartana ugy is, legyen gyerekünk, éljek vele.

De ha baba mellett is folyamatosan hiányozna? Nem lehet hogy egy idő mulva én beleőrülnék az egészbe?


2018. dec. 9. 19:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy neked jelenleg ő az élet, a hobbid. Le kéne magad kötni, tőle független dolgokkal is, mert így megfojtod majd a ragszkodásoddal.
2018. dec. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Az exeimmel soha nem volt ilyen. Soha nem éreztem ezt es akkor sem kötött le pedig egy hobby.


Vele lettem ilyen mert hol van hol nincs.

Kb olyan mintha hol lenne parom hol nem, mintha hol szakitanánk, hol ujrakezdenénk - ilyesmi nagyságrendű érzelmi hullámzásaim vannak es már annyira nem birom elviselni hogy kértem hogy most ne jöjjön mert nem birok még egy fájdalmat ki amikor elmegy.

Igy most 8 napig vagyunk külön (ugy lett volna most hogy 4 nap kulon 1 nap egyutt esmegint 4 nap kulon)kértem ne jöjjön arra az egy napra mert en már beleőrülök, legyen akkor fix 8 nap kulon es akkor nem hullámoznak legalabb az érzelmeim.

Hát persze hogy nem érti már meg miert nem akartam latni.

2018. dec. 9. 20:04
 3/18 anonim ***** válasza:

Miota vagytok egyutt es mennyi idosek vagytok?

Ha nem birod igy, engedd el. De fel ne mondj senki miatt. Gyereket meg foleg ne szulj ugy, hogy mas tart el. Mondom ezt azert (is), mert igazat adok az elsonek...

2018. dec. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Akkor meg az lehet, hogy nem érzed tőle azt, amit magadban. Írod is, hogy te repkedsz a találkozáskor, neki meg csak egy átlagos, hétköznapi dolog, hogy a barátnőjével van. Nem rajong érted, te pedig igen. Nem tudom, mi a megoldás...
2018. dec. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Fél éve megy ez lassan.

Nem a hobby itt a baj, egyetlen exem mellett sem éreztem hasonlot sem.

Nem is tudtam eddig, hogy ilyen létezhet.

Ha meg lekötném magam akkor is felkavarna, kizökkentene, hogy megjelenik.


De plane ez a szünet nélküli szenvedés. Mert akkor is hiányzik ha velem van.


Ugy érzem, hogy a szakitásnak lassan már önvédelmi jelentősége kezd lenni.

2018. dec. 9. 20:25
 6/18 A kérdező kommentje:
4.! Igen!! Nem érzem viszonozva sem.
2018. dec. 9. 20:26
 7/18 anonim ***** válasza:
Hát nekem úgy tűnik,hogy eléggé túltolod ezt a ragaszkodást. És nem rá van ez rossz hatással hanem rád. Van saját életed nélküle is. És szerintem teljesen természetes dolog az,hogy ha még nem éltek együtt akkor nem tudtok mindennap találkozni. Van élete neked is. Nem fogja feladni miattad az eddigi életét. Annyit tudok tanácsolni,hogy beszélj vele erről. Ha megtudjátok oldani,hogy többet legyetek együtt mert te ezt igényled akkor oké. De elsőnek neked kéne belátnod,hogy attól,hogy szeret téged nem csak körülötted forog a világ.
2018. dec. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
De mert lehet az ő érzelmei a normálisak. Akkor érthető is hogy ő engem stabilnak tekint es nem repked, en meg őt igy nem tudom stabilnak tekinteni valahogy hiába logikus az hogy mert dolgozik.
2018. dec. 9. 20:28
 9/18 Rockarc ***** válasza:

Nehez mit mondani, eleg jol vazoltad a szituaciot, a korulmenyek nem passzolnak a parkapcsolattal. Valtoztatas nelkul nem fog menni, vagy a korulmenyeken valtoztattok, vagy a parodat csereled. Van erre szakkifejezes, life-work balance. Nalatok ez nincs. Kicsit a vegere elbizonytalanodtam, hogy a parod valojaban akar-e tobbet ennel, mint ami most van. Az eltartas egy durva fuggoseg, inkabb riaszto, hogy ilyet felkinal, mint kedves gesztus, nalam ez egy csapdaval egyenerteku.


Csak azt tudom javasolni, hogy ulj le vele megbeszelni, hogy hogyan tudjatok a jelenlegi kapcsolatotokat magasabb szintre emelni. A fenti kifejezesre rakeresve, azt a problemat kell megoldanotok. Ha nem megy, akkor sajna el kell engedni, ez a csatateren levo arok magatol nem tud betemetodni, mikozben az erzeseid teljesen jogosak. Gyereket meg veletlenul sem, amig ez nem rendezodott.


42F

2018. dec. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Egyelőre szerintem a hétvégét is lemondom. Mert ugye megint látnám óriási 2 napra, és megy is. És megint megkímélem magam az érzelmi hullámoktol.és talán en is fogok neki kicsit jobban hiányozni.


Amit beszéltünk már erről, a kérdésben leirtam miket mondott.

2018. dec. 10. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!