Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van értelme olyan kapcsolatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme olyan kapcsolatnak hogy folyamatosan szenvedek a hiányátol mert dolgozik?

Figyelt kérdés

Kb ugy műszakol, hogy két nap együtt tudunk lenni, 2-3 nap külön. Én nappali 8-ban vagyok.


Amikor velem van, nekem a szex is kevés, mert nem tudok betelni vele mert tudom hogy megint nem fogom làtni.


Ő mondta hogy egy párkapcsolattol nem áll meg az élet. A munkahelyen is meg kell felelnie, barátai is vannak (most 4 napot leszünk külön mert munkahelyi forraltborozást is beszervezett, de persze kulon kettesben engem is szervezne)

Igy egyszer eléggé idegesen is bevágta hogy háromfelé kell teljesitenie értsem meg.


Én mondtam neki hogy én teljesen megértem mindenkinek van élete, ésszel felfogom hogy ez a normális, de a szivem nem.

Kegyetlen amikor "iithagy"3 napokra, amikor találkozunk nekem kb 50 első randis filing már, mindig repkednek a lepkék a gyomromban hogy végre látom és mindig külon fel kell dolgoznom hogy elmegy.

Kb mintha a haboruba menne.


Olyan érzelmi kavalkádok vannak bennem folyamatosan, hogy nem tudom már kezelni.

Szinte fizikailag fáj amikor bucsuzunk.


Igy hogy most sincs itt, jozanul gondolkodom, és rájöttem hogy én folyamatosan egyfolytában szenvedek. (Amikor velem van is kevésnek érzem, mindemellett neki meg ez az egész tök hétköznapi)


Annyit mondott még, ha összeköltöznénk lehet valamivel jobb lenne, de akkor is dolgozni fog, ezt kalkuláljam hozzá.(a beosztása sem fog változni karriere van, számit a cégnek, nagyon régota van ugyanott)


Jobb lesz inkabb elengedni?

A folyamatos hiánya felemészt és azt is rossz látni hogy amig en a felhőkben járok ha velem van, addig neki az egy átlagos nap csak a párjával.


Azzal az ötlettel is előállt már hogy mondjak én fel és simán eltartana ugy is, legyen gyerekünk, éljek vele.

De ha baba mellett is folyamatosan hiányozna? Nem lehet hogy egy idő mulva én beleőrülnék az egészbe?


2018. dec. 9. 19:33
1 2
 11/18 Rockarc ***** válasza:
Akkor a kerdes eldolt, de nem a javadra. Sajnalom. Lehet osszeillenetek, de o nem adta meg az eselyt nektek. Ami most van, abbol sosem lesz parkapcsolat, hiaba huzzatok evekig.
2018. dec. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Annyi biztos, hogy már nem birom a szenvedést.

Mig nem találkozunk addig is ő olyan hétköznapi. Ő nem megy keresztül azokon mint én.


És persze hogy én jövök ki hibásnak, mert én nem akarok találkozni és én mondom le és szerinte én teszem tönkre.

Szerintem ezt én rá fogom hagyni. Higgye akkor azt ha neki igy könnyebb.

2018. dec. 10. 20:12
 13/18 A kérdező kommentje:
Főleg ez tesz be. Hogy neki én nem is hianyzom annyira."jo van ez igy is"
2018. dec. 10. 20:16
 14/18 Rockarc ***** válasza:
Sajnalom. Szerintem ebben a helyzetben nem te vagy a hibas, de te fogod a legnagyobbat serulni. Raadasul neked nagyon jo lelked van, hatvanyozottabban fog erinteni. :(
2018. dec. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Kérdezi miért nem költözöm hozzá és leszek bejáros a munkahelyemre stb.

Mondtam hogy nem akarok az anyukàjàval elni, ő pedig alberletbe eljönni nem akar onnan pedig ő bejàros.de neki meg is éri mert sokat keres.


Mondtam neki hogy nekem kéne joformán mindent feladni egy olyan kapcsolatra amiben 4-9 nap szünetek vannak? Akkor megmutatná előbb azt hogy szamitok neki valahol. De majd ha költözöm meglátom szerinte.

Aki nem mer az nem nyer.


Erre költözne bàrki?

2018. dec. 11. 06:36
 16/18 A kérdező kommentje:
Azon még mindig ki van akadva hogy nem fogadtam. Nem érti abszolut
2018. dec. 11. 06:37
 17/18 A kérdező kommentje:
Lassan arrol van szo ha nem költözöm akkor vége. Szerinte màs megoldás nincs
2018. dec. 11. 06:40
 18/18 Rockarc ***** válasza:
Nagyon kiszolgaltatott helyzet, es a leirasodbol nekem az jon le, hogy egyaltalan nem vagy meggyozve. Ha tenyleg jol keres, akkor vetek, hogy nem mentek alberletbe, legalabb 1 evre, hogy ne legyen zsakbamacska a mindent feladas. Nincs jo erzesem ezzel kapcsolatban, szerintem tul sokat ker, es tul keveset nyujt. Nem errol szol a parkapcsolat. Raadasul meg mindig megmaradnak a kerdesek, hogyha az anyjahoz koltoztok, arra hogyan lehet csaladot tervezni? Tobbet lennel az anyjaval, mint vele. Szerintem ez a kerdes eldolt. :(
2018. dec. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!