Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Önző dolog, ha nem ültetem be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önző dolog, ha nem ültetem be a szerelmemet az új kocsim (Ferrari) volánja mögé?

Figyelt kérdés

Akarok majd venni egy ilyen autót. De őszintén szólva nőt nem engednék egy ilyen sportkocsi volánja mögé ülni. Még arra sem, hogy menjen velen 1-2 kört ha akarná.


Megérti ezt egy nó vagy sem?


2018. dec. 2. 05:29
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
*nő
2018. dec. 2. 05:29
 2/25 anonim ***** válasza:
84%
Ráérsz gondolkozni rajta, ha megvan az autó. :)
2018. dec. 2. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Már ezt most eldöntöttem.
2018. dec. 2. 06:35
 4/25 anonim ***** válasza:
87%
Hamarabb lesz nekem Ferrarim (kb soha), mint neked nőd.
2018. dec. 2. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Hagyjuk már ezeket a szar lehúzó válaszokat. Miért ne lehetne valakinek nő az életében, aki feltesz egy ilyen kérdést? Alapból olyan ember vagyok, hogy nem engedem SENKINEK hogy a cuccaimhoz nyúlkáljon. Még azt sem engedem, hogy a zenei CD-imhez nyulkáljanak, mert van köztük pár ritkaság, amit boltban már nem is árulnak, - sőt talán egész Magyarországon nem volt forgalomban.


Akkor ha azokat féltem, nem meglepő, hogy egy sportkocsit jobban féltek.

2018. dec. 2. 06:57
 6/25 anonim ***** válasza:
48%
Lehet h majd ha egy tok korrekt, megbizhato nod lesz, aki olyan, kerdes sem lesz benned h odaengedd.
2018. dec. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Amúgy használtan már viszonyag olcsón lehet venni Ferrarit. (egy fullosabb balatoni vagy pesti lakás ára). Viszont ha valaki minimálbéren van egész életben (netto kb. 120 000 Ft, annak tényleg nem lesz soha olyanja, de még egy rendes lakása sem.)
2018. dec. 2. 07:03
 8/25 A kérdező kommentje:
7: Hát, lehet, hogy tényleg ez a baj, hogy nem bízok a nőkben... De ez már egy másik téma.
2018. dec. 2. 07:05
 9/25 anonim ***** válasza:
28%

En is voltam az a lany anno, bar akk nagyon fiatal voltam es nem volt az a huha nagy kapcsolat, h az exem nem adott ide v oda valami kedvemc dolgat, most meg a ferjemnel mar komolyabb nokent jottem ossze, es erettebb os voltam, igy nala nem voltak ilyen kerdesek.

Ha erted...

2018. dec. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
85%

Ha lenne egy Ferrarid, nem engednéd, hogy vezesse a barátnőd, ha lenne barátnőd.


Értjük, Balázs.

2018. dec. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!