Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, járnátok utcaseprővel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pumukli alfahím kérdése:

Nők, járnátok utcaseprővel? Maga a férfi jólszituált lenne, így szűrné ki a pénzéhes nőket. Az elején senki nem tudná hog mennyi pénze van.

Figyelt kérdés
2018. dec. 15. 10:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
82%

Hatoska ne dobáld el a szemetet kisaranyom.

Amúgyis a seggére sóznék annak aki elhajigálja a csikket vagy a csokispapírt, egyebeket.

2018. dec. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Tesóm jut eszembe ilyen történetekről. Csak ő az ellenkezőjét fogja ki mindig. Olyan pasikat talál különböző társkereső oldalakon hogy eszméletlen. Mindegyik úgy állítja be magát hogy gazdag üzletember, bankár, ügyvéd stb. Amikor meg találkozóra kerül a sor mindről kiderül hogy csóró 1 szobás panelos nincstelen. És tesóm meg akkora balek hogy bedől aztán rögtön pár levélváltás után már szerelmes. Na, szóval jobbról, balról is igaz hogy nagy az isten állatkertje. :)
2018. dec. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

" És tesóm meg akkora balek hogy bedől aztán rögtön pár levélváltás után már szerelmes"


Legalább helyesen látod!


Ha valakit 1x becsapnak, akkor arról nem tehet. Ha valakit ugyanazzal vernek át ezerrel, akkor el kellene gondolkoznia, hogy mit csinál rosszul, miért lép mindig ugyanabba a folyóba

2018. dec. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
73%

A kérdés alapvetően hülyeség.


Bőven elég szűrő, ha első 2-3 randin olcsó helyre mentek és tömegközlekedéssel vagy kölcsön kocsival, valami fostalicskával.


Én más szempontból szűröm a nőket, jegygyűrűt viselek. 100-ból 99 elhajt. A maradék 1 viszont, na az királyi elbánásban részesít és nem követelőzik!

2018. dec. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Az nem zavarna, ha a párom keveset keres és nincs nagy megtakarítása, mivel fiatal vagyok és ráérünk még összeszedni.

Az viszont zavarna, ha nem intelligens, művelt. Ha nem tudok felnézni rá és nem tudunk a munkánkról beszélgetni. Egyszerűen azért, mert teljesen más körülmények között élünk és máshogy szemléljük az életet. Egy magamhoz hasonlóval érezném jól magam.


Arról nem is beszélve, hogy aki ilyen idióta trükkel akar átverni, annak lehet akármilyen vagyona, nem venném komolyan.

2018. dec. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Rockarc ***** válasza:

Szerintem kicsit tultolod kerdezo. Ertem, hogy mit akarsz, de joval egyszerubben is megoldhato, hogy ne told a masik arcaba a vagyoni helyzeted.

Pl, ha nem valami tulhype-olt helyre viszed a not randizni, felveszel egy 20 dollaros okosorat, farmer+ing es lehetoleg olyan helyen parkolsz, ahol konnyen bkv-ra tudsz valtani, az mar boven eleg. A facebookos kepeket is korlatozd, vagy valogasd meg.


Ebbol azt latja, hogy nem vagy egy agrol szakadt, ellenben igenyesseg is szorult beled. Ha szoba kerul a munka, akkor leginkabb valami agazati szinten beszelj rola, informatikus vagyok, vagy kozgazdasz, irodista, ugyintezo stb, kesobbi randikon majd pontositod, hogy hol heylezkedsz el a letran. Az auto temanal is lehetoleg probalj meg semleges valaszokat adni, ne azt mond, hogy BMW, hanem azt, hogy 10 eves. Ha tavaly vetted, akkor nincs menekves. :)


42F

2018. dec. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Mindig hüledezek amikor azt olvasom itt, hogy a férfiak csak felsőfokú végzettséggel és fullos külsőségekkel tudnak nőt találni. Biztos minden nőnek akad ilyen pasi? És ha nem, -viszont a lánynak van igénye szexre, barátra, kísérőre- akkor a hölgy inkább egyedül marad?

És ha autóval NEM rendelkező "Bence" jól néz ki, ágyban verhetetlen. Luxus autós "Gergő" meg épp ezekben nem jó. Én el tudom képzelni, egy szexben nagy étvágyú lányról, hogy előbbit választja. Szóval ez fekete-fehér ahogy itt sokan képzelik. Kérdező biztos lenne nő aki járna veled.

2018. dec. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem. Nem keltene bennem pozitív benyomást, hogy már az ismerkedés elején hazudik, manipulálni próbál (teljesen mindegy, milyen szándékból teszi).
2018. dec. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
ha ilyen kérdéseid vannak az életeddel kapcsolatban, akkor hogyan sikerült sok pénzre szert tenned?
2018. dec. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!