Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon hülye voltam, helyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hülye voltam, helyre lehet még hozni? 18/F

Figyelt kérdés
Csúnyán összevesztem a plátói szerelmemmel több mint 1 éve. Kissé olyanokat mondtam,amit megbántam,mellesleg rá. Azóta nem tudom,hogy mi van vele. Mivel közösségi oldalon letiltott,és a való életben már nem találkozok vele sehol. Nagyon impulzív voltam.
2018. dec. 16. 07:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy év után jutott eszedbe, hogy hibáztál? Tőlem ha legkésőbb másnap nem kérnek bocsánatot ott egy életre elvágták magukat. Reméljük ez a lány nem ilyen.
2018. dec. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
" Nagyon impulzív voltam." Pontosabban???
2018. dec. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Meggondolatlanságból,hirtelen haragból mondtam Őrültségeket rá. Amit egy normális ember nem mondana. Azóta nagyon megbántam.
2018. dec. 16. 11:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet mindent megbocsájtani bazki, nem is szabad. Ha tényleg olyan mértékű bűnt követtél el, akkor neked is be kell látnod, hogy azt nem lehet megbocsájtani.

Túl kell lépned. Elsősorban is nem őt szeretted, hanem egy az elmédben kialakított képet, hisz nem is ismerted. Ismerd fel, hogy miért kedvelted és próbálj olyanokkal ismerkedni, akik rendelkeznek azokkal a tulajdonságokkal.

2018. dec. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De ismertem. Osztálytársam volt.
2018. dec. 16. 14:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg megbeszélni vele, lesz ami lesz.
2018. dec. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!