Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan engedjem el könnyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engedjem el könnyen az embereket?

Figyelt kérdés
Ex barátnőmmel sokszor összevesztünk-kibékültünk de most aztán télleg rátett még 5 lapáttal. Békülni akartunk újra hosszabb idő után megígérte hogy többet nem fog szemét lenni. (hazudott, nem jött el talira, más pasikkal tatálkozgatott) Na és hosszú idő után újra megbeszéltünk egy talit tiszta lappal.Indulni készültem és előtte megbeszéltük a helyet, időpontot. Oké elmentem a helyre, vártam fél órát nem jött el. Hívtam kétszer nem vette fel. Mondom ez a csaj semmit se változott sőt még rosszabb. Megfogtam magam és hazamentem. Eltelt több óra rá is írtam facen hogy ez mi volt? Fenn volt de nem írt? Közben kiposztolt egy képet magáról később meg egy pasival(ismerősöm) aki a haverja ha minden igaz. És ráírtám hogy gyönyörü kép xy-al gratulálok nektek és arra is hogy így átvertél. Nem első eset de itt most tényleg lebukott. Mert igazából a pasi posztolta a képet de rögtön törölte is mert biztos a csaj töröltette vele. Nem volt szép tőle hogy így átvert, kint vártam rá ő meg közben egy másik pasival találkozott. Nálam itt betelt a pohár letiltottam mindenhonnan, még a számát is. De még mindig valami sajnálat van bennem. Szerettem őt és nehéz elengedni akármennyire is rossz.
2018. dec. 21. 11:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%

Igen, ez sajnos kialakul az emberben férfiként, hogy az ilyen ribik is hiányoznak neki, mert tudat alatt tisztában van vele, hogy utána jó eséllyel évekig senkit nem talál majd. Nem szabad neki engedni, az ilyeneket ki kell rúgni, még ha utána üresség is támad benned.

Az egyedüllét jobb, mint kiszolgáltatni magad egy ilyen privilegizált ribinek.

2018. dec. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Aki ilyen csúnyán viselkedik veled, az nem érdemel meg téged.. Tudatositsd magadban, hogy te ennel sokkal többet érdemelsz ! Kösd le magad baratokkal, töröld lr az ismerőseid közül. Élj ! Annyi normalis lany él a vilàgban...
2018. dec. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Sehogy, az ember nem racionális lény.

Elszenvedget ebben a földi siralomvölgyben, aztán egyszercsak hoppá, vége.

2018. dec. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
59%
Ostoba ripanc, engedd el. Fog ő még ott picsogni, ahol senki sem látja.
2018. dec. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Rengeteget harcoltam érte hogy éreztessem vele hogy szeretem de beláttam hogy nem éri meg. Velem is pont az a baj hogy nehezen ismerkedő típus vagyok. Ezt is alig szereztem meg. Nehezen viselem az egyedüllétet.
2018. dec. 21. 12:03
 6/17 anonim ***** válasza:

Én már kamaszkorom óta rengeteget meditálok a halálon. Nekem rengeteget segített annak a ténynek a folyamatos tudatosítása, hogy a testem egyszer elporlik, és ami most történik velem, az 100 év múlva teljesen lényegtelen lesz. Így a félelem, a fájdalom, a szerelmi bánat, és minden más is lényegtelen. Ha pedig lényegtelenek, akkor miért hagynám, hogy hatással legyenek rám? Ez rávezet arra, hogy könnyebben elfogadd a jelent, és ne azonosulj az érzéseiddel, gondolataiddal. Rá fogsz jönni, hogy te nem az érzéseid, nem az érzelmeid, nem a gondolataid vagy, hanem a figyelő, aki mindezek mögött van. Ha nem azonosulsz semmivel, még azzal sem, hogy te egy emberi vagy, akkor olyan szintű, emberi elmével felfoghatatlan nyugodtság és boldogság fog elárasztani, hogy az hihetetlen. Nekem volt benne részem. Igaz, csak 3 napig, mivel nem tudatosan történt a formával való nem azonosulás, így magam sem tudtam, hogy mi történik, ergó nem volt elég nagy a tudatosságom, hogy hosszabb ideig fenntartsam. Akkor tudatosult bennem, amit már hittem korábban, csak még nem tudtam, hogy a világon MINDEN problémát, szenvedést az el nem fogadás okoz. Annak el nem fogadása, ami van.

Hogy jutottam el abba az állapotba? Úgy, hogy olyan mélyre süllyedtem lelkileg, hogy elértem egy olyan pontot, ahonnan már nem volt lejjebb, ahol már SEMMI sem számított. Szó szerint semmi, mert még a szenvedés és a fájdalom se. Azon a ponton rájön az ember, hogy minden fájdalmát és szenvedését önmagának teremti az el nem fogadással. Azon a ponton elfogadtam a jelent olyannak, amilyen, mert már nem voltak elvárásaim vele szemben, mivel nem számított semmi. Tökéletes boldogság és nyugalom árasztott el.

2018. dec. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Na legalább akkor most már tudod milyen, mikor a nők a rosszfiú után futnak... Most te futsz a rosszlány után. És ez milyen? Szánalmas. Akarsz szánalmas lenni? Na ugye, hogy nem.


Azt tudatosítsd magadban, ha megint feltámadna benned a késztetés, hogy megbocsáss neki, hogy az előző alkalmakkor is átvágott, és következőnek is átvágna, és soha nem fog változni.


Nem az emberektől kell távolodnod, hanem egyedül tőle.

2018. dec. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Addig alázkodtál előtte, hogy most már szarba se néz. Lépj tovább, és a következő nődnek ne menj le ennyire kutyába, mert az ilyentől a nők ösztönösen menekülnek.
2018. dec. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ne sajnáld. Jól átvágott, semmibe vett! Találsz rendes lányt is, lépj tovább és próbáld mielőbb elfelejteni.
2018. dec. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
De am ő tepert utánam, nem vettem fel neki a telefont és utána hívogatott még
2018. dec. 21. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!