Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak? Ti hogy viszonyultok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak? Ti hogy viszonyultok, ha szerelmesek vagytok?

Figyelt kérdés

meg van a sajàt élet mindkettőtöknek(35+).. meg van a szikra. a vonzalom, minden!

csak 50 kmre laktok egymástól. hányszor keresed?stb?


2018. dec. 21. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
50 kilométer felnőttként nulla. A barátom a szerelmétől 120 kilométerre lakott, de ha úgy volt, hajnali kettőkor is kocsiba pattant. Nálam 60 kilométer volt, de soha nem volt akadály, ha menni akartam. Már pedig heti hatszor akartam.
2018. dec. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire megvan minden, nem élünk külön. 35 felett öreg vagyok összejárogatáshoz, ha szerelem van.
2018. dec. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50 km valóban semmi. Busszal, vonattal sem vészes. Mi amikor összejöttünk majdnem 100 km-re laktunk egymástól. A találkozókat munka és egyetem miatt csak hetente tudtuk megoldani kezdetben, de beszélni 0-24-ben beszéltünk. De van, akinek kevesebb igénye van a kommunikációra. Mi nagyjából minden platformon beszéltünk. Chat, telefon, videochat. Már együtt élünk de így is folyamatosan keressük egymást nap közben. Minden érdekel vele kapcsolatban, ha felidegesítik fel szoktam hívni, hogy megnyugodjon stb. De szerintem ha valaki szerelmes akkor azt ennél kevesebb kommunikációval is érzed.
2018. dec. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
minden klappol.. csodás. milliószor keresük egymást.. szerelem.. hihetetlen az egész.. akartam férfi szájból is hallani, hogy ők is átérzik!!!! köszönöm!!!
2018. dec. 21. 20:07
 5/6 anonim ***** válasza:
na most akkor képzelj el 8000 km távolságot... :S
2018. dec. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
20 évek elején
2018. dec. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!