Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, csajok ti járnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, csajok ti járnátok egy normális tanult, talpraesett, önellátó roma férfival?

Figyelt kérdés

2018. dec. 21. 20:23
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
33%

És utána nem szólna hozzád egy magyar férfi sem.

Amúgy én egy kezemen meg tudom számolni, hogy hány ilyen értelmiségi cigányt láttam, azokban is általában a cigány mellett volt zsidó vér.

2018. dec. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
73%
Nem. A vér nem válik vízzé.... 43/N
2018. dec. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
79%
Nem, bocsi.
2018. dec. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
52%
11 Megmondta a tutit! Egy fecske nem csinál nyarat, próbálhatod itt szépíteni,hogy normális vagy meg dolgozol és művelt vagy, csak érdekes módon senki nem találkozott még ilyen cigánnyal! Azok a cigányok is akik elmennek tanulni nem azért teszik,hogy utána becsülettel dolgozzanak hanem a lopás egyik feltétele! Pl a trafókat mielőtt elvinnék nem árt ismerni pár alap villanyszerelési dolgot! Egy országot nem tudtok felmutatni,se feltalálót,se normális életkörülményeket,még a saját primitív nyelvetek se beszélitek akkor még is mit vársz? Keress csak a saját fajtád közt!
2018. dec. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
34%

Adnék egy esélyt, ha egyedülálló lennék és szimpatikus lenne az illető. Példaként lebeg előttem az a szegedi rákkutató roma srác, akiről regebbem olvastam. Őszintén bevallom, ha a roma/cigány szót hallom, van bennem egy automatikus rossz érzés, mert vannak negatív tapasztalataim, de ha valóbam tanult, ertelmes, rendes illetőről van szó, akkor lehet, hogy adnék esélyt, bár a roma nagy családokról azt hallottam, hogy vigyázni kell velük, szóval nem mindegy, hogy milyen a srác családja.

24/N

2018. dec. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 Horkýže Slíže ***** válasza:
87%
Nem
2018. dec. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
20%
az igen de sok itt a rasszista! cigány srác vagyok de magyar állampolgár... nem mondom én is rengeteg alpári magyart láttam már akik rosszabbak voltak a [faj társaimnál...] nem beszélve a magyar vérben rengeteg a más fajta vér (török, német, román, lengyel, na meg a többi kárpáti ország) a magyar mindig is egy kevert vér volt ne akarjatok már árjának tűnni! magyarnak lenni nem a származást jelenti hanem azt hogy itt élünk az én őseim is harcoltak mikor az országot többször is elfoglalták ahogy a többi cigány ősei is nem mellesleg ha jól tanult talpraesett önálló és ami a legfontosabb normális akkor miért is ne?! :D ha kedvelitek egymást akkor miért fosztanád meg magad a boldogságtól
2018. dec. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
11%
Ha a családja normális, akkor igen.
2018. dec. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Egyrészt azért, mert nem találkoztam még olyan roma származású emberrel (munkahely, iskola, bolt stb), aki hosszútávon normálisan tudott volna visekedni és ne bukott volna felszínre a roma származása. Másrészt azért, mert nem tetszenek a kreol bőrű férfiak. Nem csalódtam még kellemesen egyetlen romában sem (pedig alapból sosem vagyok ellenséges senkivel), szóval párkapcsolat céljából biztos,hogy soha nem adnék esélyt romának.
2018. dec. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
18%
utolsó nem minden rőma kreol
2018. dec. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!