Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, csajok ti járnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, csajok ti járnátok egy normális tanult, talpraesett, önellátó roma férfival?

Figyelt kérdés

2018. dec. 21. 20:23
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
0%
Ahogy mondod, egy olasz maffia által ellenőrzött területen sem sétálna az ember éjszaka nyugodtan. Na de 52% ne vedd magadra ezeket a kommenteket, sok boldogságot a cigány pasiddal.🙂
2018. dec. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
61%
Ha meg tudok bizonyosodni róla, hogy a családja, szomszédjai, haverjai között sincs balhés rajcigány, akkor igen.
2018. dec. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
46%

Figyelj, nekem az első párkapcsolatom egy roma sráccal volt. A megismerkedésünkkor bennem is voltak előítéletek, de nyeltem egy nagyor, és hagytam őt kibontakozni. Esélyt kapott tőlem arra, hogy önmaga legyen, és nyilván volt benne megfelelési kényszer, de kommunikációval sikerült áthidalnunk ezt a dolgot. Sosem fogom megbánni, hogy végül összejöttem vele! És mielőtt azt mondanátok, hogy úgyis vége lett, elárulom: a szakításnak semmi köze nem volt az ő származásához, és ahhoz, hogy "kibújt a szög a zsákból". Végig kultúrált és tisztességes volt velem, nem kellett soha attól tartanom, hogy éjszaka leszúrnak a haverjai bosszúból. Máig is beszélgetünk néha, barátok maradtunk.

(Igen, tudom, hogy nem mindenki ilyen, de abban is biztos vagyok, hogy nem is ő az egyetlen ilyen.)

2018. dec. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!