Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meddig "egészséges", hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig "egészséges", hogy ha egy férfi kezdeményez az esetek többségében?

Figyelt kérdés
Pl.: Tegyük fel, hogy 4 hónapja van egy barátnőm, de kb. a találkozások 85%-ában, én kezdeményezem a találkozókat. Ez probléma? Engem kicsit zavar, persze élőben órákat elvagyunk meg minden, csak gondoltam ennyi idő után már más lesz a felállás.
2016. szept. 25. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
4 hónap után ez számomra biztos sok lenne!
2016. szept. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
0%
Szerintem most meg nem problema ha Te kezdemenyezel, erezteted vele hogy szereted, a kesobbiekben meg tudja hogy szereted es o is kezdemenyezni fog, ilyenkor a lanyok kicsit visszahuzodo tipusok! 20/L
2016. szept. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem a férfinak kell kezdeményezni, esetleg ha már komolyabb a kapcsolat nem udvarlási szakaszban van, akkor talán a nő is kezdeményezhet.
2016. szept. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én komolyan gondolom vele a kapcsolatod és ezt ő is érzi. Nem akarom emiatt elszúrni. Igen, kissé visszahúzódó, de persze van az a határ amikor tényleg sok idő lenne.
2016. szept. 25. 21:25
 5/9 anonim ***** válasza:

Addig egészséges, amíg nektek jó. Van, aki egy életet le tud élni azzal, hogy mindenben ő irányít, van, aki meg úgy, hogy mindig passzív, csak legfeljebb választ a felajánlott opciók közül.

Ha téged ez zavar, akkor beszéljetek róla, hogy néha ő is megerőltethetné magát. Neki biztos nagyon kényelmes így.

2016. szept. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
3: Ha 4 hónapja együtt vagy valakivel az már nem udvarlási szakasz. Alapvetően ha már jársz valakivel ott sztem már nem az udvarláson van a hangsúly. Az udvarlás számomra az, hogy mindketten kiderítsük, tetszik-e nekünk a másik. Ha már járunk, akkor ott az érdekel, hogy a gyakorlatban is működik a KÖLCSÖNÖS kapcsolat, illetve építitek közösen ezt a kapcsolatot.
2016. szept. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Persze, ezzel egyet is értek. De neki egyáltalán nem volt még kapcsolata, és a környezetéből látom, hogy nagyon nehezen enged magához közel embereket.
2016. szept. 25. 21:30
 8/9 anonim ***** válasza:
67%

Engem zavarna...

Próbáld ki, hogy nem hívod egy darabig.

2016. szept. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én ezzel úgy vagyok, hogy néha bánt, ha nekem kell mindent kezdeményezni. Viszont nem irányíthatom a másik embert. Ha úgy érzem, hogy én gondolok rá, mellette akarok lenni, akkor nyitok, jelzem ezt. Ha ő reagál, akkor úgy veszem, hogy érdeklem. Nem zavar, ha ilyen szempontból dominánsnak kell lennem. Ha ő nem akarná, valószínűleg levegőnek nézne. Szerintem abban az esetben, amit írsz, nagy türelmet igényel a dolog. Ha fontos neked a lány, tarts ki úgy, ahogy eddig.
2016. szept. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!