Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Nagyon szeretem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon szeretem, de nincs szex?

Figyelt kérdés
24 éves nő vagyok, 2 hónapja jöttem össze a párommal akibe nagyon beleszerettem. Most készültünk volna az első szexre, amit már nagyon vártam, de meglepettem tapasztaltam hogy nem áll fel neki. Azt mondta szégyellte ezt elmondani, és a szexet is ezért húzta halasztotta. Azt is elmondta hogy szedett több fajta potencia növelőt, de most szüneteltenie kell mert már gyomorproblémája van miatta. Azt mondta kell néhány hónap hogy újra elkezdje szedni ezeket. Ti szakítanátok vele?? Szerelmes vagyok belé.

2018. dec. 22. 17:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%

A ő is ennyire szerelmes, akkor kielégít másképp, legfeljebb viccesen elkezditek feljegyezni, hogy mennyivel tartozol.

És ennyit arról, hogy egy férfi 40 évesen van a csúcson és 70 évesen is tud gyereket csinálni....

Ha tartósan fennáll a probléma, akkor úgyis ki fogtok ábrándulni egymásból, és könnyebb lesz kirakni.

2018. dec. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
52%

Támogatnám abban, hogy felderítsük a probléma okát. A gyógyszer nem tartós megoldás, valamilyen hormonális probléma vagy feldolgozatlan trauma is állhat a háttérben. Nem ciki kivizsgáltatni!

Mióta van a probléma az életében? Reggeli merevedés sincsen?

Azt is osztom, amit az első válaszoló mondott.

2018. dec. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
44%
Hány évesen van ilyen problémája?
2018. dec. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
50%
Az okot kéne megkeresni kezdésnek, nem minden hülyeséget beszedni. Ha neked egyből ez jut eszedbe, akkor szakíts, keress olyat, akivel egyből működik. Ez nem szerelem.
2018. dec. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%

4: Bocs, de nem a kérdező dolga egy pár hetes kapcsolatban, hogy kiderítse, mi az oka. Nyilvánvalóan egészségügyi. Ezen a türelem nem segít.

Az viszont igen, ha a pasi beveti a fürge ujjakat vagy (le se merem írni...) kinyalja. Már ha szereti. Mert az nem szerelem, hogy ha nekem nem jó, akkor ne legyen jó neked se.

Érdekes, az milyen természetes, hogy ha a nő éppen menstruál, akkor szopjon mint a torkos borz, pedig nem kell hónapokat várni, hogy megoldódjon a probléma.

2018. dec. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
23%
Tettél a felizgatásáért vagy feküdtél, mint egy köteg rőzse?
2018. dec. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
65%
Jézus.. nem, én szakítanék.
2018. dec. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
52%

#5 Nem írtam, hogy a kérdező dolga megkeresni az okot! Tanuljunk meg szöveget értelmezni!

Ha a pasijának is annyi esze van, hogy abban látja a megoldást, hogy tablettákat szed, hát, oké. De talán sokkal egyszerűbb lenne a gyökerét megkeresni - abban az esetben, ha nem volt még orvosnál vele. ÉS nem, nem csak egészségügyi dolog lehet a háttérben, ha már okoskodunk.

Az értetlenkedést meg továbbra sem értem. 2 hónap után elvileg vak szerelmes valaki, de az első kis gondnál elhagyná, ahelyett, hogy közösen találnának rá megoldást. Senki nem mondta, hogy ne próbálja meg kézzel/szájjal. Ha én valakit annyira szeretek, igenis érdekel a problémája és az esetleges megoldások.

2018. dec. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
69%

#8 Potencianövelőt orvos írhat fel.

Okozhatja pl. cukorbetegség, ami nem gyógyítható.

És nem kis probléma, hogy 24 évesen végleg le kell mondania a szexről valakinek.

Érdekes ez is, hogy az milyen természetes, ha egy férfi nem kap szexet rendszeresen, akkor három gyerek mellől is lép az első nőhöz, aki szétteszi a lábát.

De ha a férfi impotens, és egyáltalán nem képes a szexre, az csak egy kis probléma.

Jé, milyen érdekes...


Egyébként őszintén szólva én szépen elbúcsúznék, mert egy 24 éves nő fel fog robbanni, ha nincs rendszeresen lerendezve. 54 évesen még elgondolkodnék rajta, hogy ha szeretem, akkor maradok. De tudod ki fog egy életen át szex nélkül élni....

2018. dec. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
64%

Tele van már minden ilyen "csodabogyóval", egy szóval nem lett említve a kérdésben, hogy orvosnál volt a dologgal. Ahogy az sem, hogy hajlandó-e addig máshogy kielégíteni a nőt. Ha nem, abban az esetben én is elköszönnék.

Az egészben az szúrt szemet, hogy ha akkora szerelem van, miért nem lehet a problémákat közösen megoldani?

2018. dec. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!