Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Nagyon szeretem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon szeretem, de nincs szex?

Figyelt kérdés
24 éves nő vagyok, 2 hónapja jöttem össze a párommal akibe nagyon beleszerettem. Most készültünk volna az első szexre, amit már nagyon vártam, de meglepettem tapasztaltam hogy nem áll fel neki. Azt mondta szégyellte ezt elmondani, és a szexet is ezért húzta halasztotta. Azt is elmondta hogy szedett több fajta potencia növelőt, de most szüneteltenie kell mert már gyomorproblémája van miatta. Azt mondta kell néhány hónap hogy újra elkezdje szedni ezeket. Ti szakítanátok vele?? Szerelmes vagyok belé.

2018. dec. 22. 17:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
43%

10: Ez NEM egy megoldható probléma. A kérdező vágyik a szexre, és erre a párja fizikailag képtelen. Nem 30 év házasság, két gyerek után lett impotens. Hanem eleve az.

Egy párkapcsolat nagyon fontos része a szex. Ahol ketten kedvelik egymást, jól elvannak, de nincs szex, az barátság. És egy idő után baj lesz, mert egy egészséges ember (férfi vagy nő) vágyni fog a szexre. Már most is vágyna rá a kérdező, de ugye nem működik.

2018. dec. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
83%
Mivel a kérdező nem reagál, minden csak feltételezés. De már inkább tűnik úgy, hogy csak be lett ide dobva valami, hogy ugorjanak rá.
2018. dec. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
78%

Nekem is nemrég lett vége egy hasonló kapcsolatomnak. Netről rendelt bogyókat, egy órát kellett várni, aztán nehezen felizgult de nem teljesen és csak kb fél percig. Háromszor próbálkoztunk, de nagy kinlódás volt. Amugy csókolni sem tudott, szexelni sem, aztán ennyi.

Bárki bármit mond, a szex nagyon fontos egy kapvsolatban. Lehet persze helyettesiteni, máshogy kielégiteni, de az nem ugyanaz.

2018. dec. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Rockarc ***** válasza:
78%

Szerintem ennek mar most vege. Aki ugy kezd parkapcsolatot, hogy tudja milyen problemakat visz bele, en azt nem dijjaznam. Tegye rendbe magat, aztan utana mehet fuzni a csajokat. Ez rosszabb, mint amelyik az exe utan sirdogal estenkent. Nem a te problemad, nem is lesz gyors megoldas ra, es ez legalabb akkora problema, mintha a szemedbe hazudott volna. Szerintem.


42F

2018. dec. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
#12 mit reagaljak?? Nem vagyok az anyja hogy orvoshoz kuldjem. Az elso ilyen kellemetlenseg utan mondta hogy elmegy orvoshoz de csak mese habbal volt. Egyebkent az esze agaban sincsen hogy engem kezzel-szajjal kielegitsen, bar lassuk be hogy ha azt mindennap is megtenné, egy ido utan akkor is vagyik az ember a rendes szexre.
2018. dec. 23. 16:10
 16/20 anonim ***** válasza:
54%

Elhagynám,ez nem is kérdés! Értem én hogy szerelmes vagy, de ha az ember szerelmes vágyik a párjára,arra hogy megérintse, felizgassák egymást aztán egy szeretkezésben ez kiteljesüljön!Nem csak lelkileg vágyik az ember a párjára,hanem testileg is!

28/N

2018. dec. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

"mit reagaljak??"

Pl. a kérdésekre írhattál volna. Mert nem mellékes az sem, hogy nem volt orvosnál sem. Ha nem marad ki a sztoriból, talán nem megy el ilyen értelmetlen irányba az egész. Ez így csak egy pofon volt a sz*rnak.

2018. dec. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Amit még kihagytam: azt sem írtad ezelőt, hogy máshogy sem akar kieléíteni. Így is tök más a gyerek fekvése. Ebben az esetben én is dobnám a p*csába. Ezért nem mindegy, hogy mennyire van kifejtve a kérdés...
2018. dec. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
0%
Pasiként, elképedve olvasom a válaszaitokat. "Minden pasi csak a szexre hajt" De ha te nőként nem szexelsz egy kapcsolatban, akkor már elgondolkozol, hogy szakíts? Ráadásul annyira szerelmes vagy..Ne haragudjatok, én 25 évesen igen is kibirom ha a barátnőm menstruál, kibírnám azt is ha fél évig nem szexelnénk, mert szeretem. nem várnám el tőle, hogy elégítsen ki, és igen is megsértődnék, ha szakítana velem emiatt. 24 éves vagy, nem 60, kapuzárási pánikban szenvedve.
2018. dec. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%

Én elkísérném pszichológushoz, vagy akár más szakorvoshoz is. Ilyen problémával nem az anya dolga elkísérni a pacienst.

Az a gyanúm, hogy a srác felült a reklámoknak és szedett valami "sz.rt" amitől lehet, hogy egész életére impotens marad.

Ha nem jönne velem sem dokihoz akkor ott hagynám

2018. dec. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!