Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek létezhet olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezhet olyan, hogy egy lány, aki elutasított, egyszer meggondolja magát?

Figyelt kérdés
Az a szitu, hogy én már lassan egy éve belé vagyok zúgva, elég jól ismerjük már egymást, sokáig úgy tűnt, hogy lesz valami, de aztán valahogy elkezdte halogatni a találkozókat, végül pedig megmondta kerek perec, h nem lehet semmi. Hiába kérdeztem az okát ,ő csak annyit mondott, hogy egyszerűen nem és kész. Nagyon nehéz volt ezt elfogadni, iszonyú sok erő kellett hozzá, hogy ne nyomuljak tovább, egy darabig nem is sikerült ,de végül beláttam ,hogyha neki így jobb,akkor inkább leredukálódom haveri szintre és szépen csendben eltávolodom tőle, úgy hogy közben ő ne érezze rosszul magát emiatt. Nem akartam, hogy bűntudata legyen miattam, de sajna túlságosan látszott rajtam, hogy bánt a dolog, most már azért sikerül egyre jobban leplezni , az érzés azonban nem múlik, akárhogy próbálok másra koncentrálni, egyszerűen semmi nem tud érdekelni,csak rá gondolni. Pedig nem vagyok egy ilyen romantikus bájgúnár típus, épp ellenkezőleg. Azt hittem már, soha nem találok olyan lányt, akibe bele tudok szeretni, ő az első, aki kiváltotta ezt belőlem.
2017. jan. 12. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

100-ból 1 esetben. Ha visszautasít annak oka van, ritkán szokott fordulni a kocka.

Itt azt kéne megtudni, hogy mi a baja, ha csak az időzítés nem volt jó akkor lehet esélyed, ha úgy tekint rád mint a kisöccsére akkor felejtős.

2017. jan. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább 1000-ből 1 esetben.
2017. jan. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Van ilyen. Nálam 3x fordult elő idáig. De azt hozzá kell tennem, hogy az elutasítás és összejövetelek között több év telt el (3-7). Időközben nem ők változtak meg, mert az emberek jellemzően nem változnak, legalább is a többségük. Én változtattam magamon sok-sok év alatt. Már más személyiség vagyok, mint voltam. Ez volt az oka, hogy végül igen-t mondtak. És ők kerestek, én békén hagytam őket. Véletlen futottunk össze.


33F

2017. jan. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt már rá példa, egyik lánynál majdnem 2 hónapig próbálkoztam,utána ráse böktem fél évig,majd utána sikerült,de közben mi nem "haverkodtunk". Így viszont ahogy te leírtad,esélytelen,hogy legyen bármi is köztetek. Friend Zone Forever.
2017. jan. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4-essel egyet értek. #3-mas vagyok. Igen, azt kihagytam, hogy semmi kontakt nem volt közben, nem barátkoztam, nem haverkodtam velük. Ahogy mondja a #4-es: friend zone forever különben.
2017. jan. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De mi ezt nem tudjuk megoldani, mert egy épületben dolgozunk(szerencsére legalább nem ugyanazon a szinten)szóval így direktbe már nem találkozunk, de akarva akaratlanul majdnem minden héten összefutunk a munkahelyen.
2017. jan. 13. 09:45
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Utasítottam el pasit mert nem jött be, fizikailag, intellektuálisan, vagy nem volt meg a szexuális vonzalom. Többször utasítottam el azért is mert nagyon jó pasik voltak, túlságosan jók, azt gondoltam akkor ott nem elég érettek egy komoly kapcsolatra, vagy túl sok a nő körülüttök. Az utóbbinál volt akivel összehozott a sors újra véletlenül, kapcsolat is lett belőle, nem tartott örökké, de jó volt.


Ha a lány azt mondta legyet barátok az a legrosszabb, vagy másba szerelemes, holott valójába nem is igaz, ilyen esetbe ne reménykedj.

Ha nem adott okot, akkor talán reménykedhetsz.

2017. jan. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!