Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Rossz ember vagyok ha kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember vagyok ha kicsit érzéketlen vagyok?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. Az érzéketlent nem úgy értem hogy nem törődök senkivel meg hidegen hagy minden, hanem hogy nincs igazán igényem se kapcsolatra, se szerelemre, se szexre (jelenleg!!) Volt egy kB 3 éves kapcsolatom, ami távkapcsolat volt nagy korkülönbséggel, a végén már csak megszokás volt. Most van egy másik kB 3 hónapja. Nem én kezdeményeztem, csak reménykedtem hogy alakul valami. Egyáltalán nem vagyok szerelmes, a fiúval jól kijövünk, de ha 2019ben se lesz semmi, átbeszélem ezt vele, nem szeretném hogy rosszul érezze magát. Szeretem az életet és az embereket, de nagyon bizalmatlan vagyok. Úgy gondolom hogy minden véget ér egyszer, ezért nem igazán kötődöm. Nem tudom elmondani senkinek ha bánt valami, nem bírom a feszültséget, és elég pasisan viselkedem sokszor. Fizikailag is nagyon érzéketlen vagyon, a szexből semmit se érzek, a fájdalmat se szoktam érezni. De mindig stresszelek a terhességtől. Szeretek segíteni másoknak és könnyen barátkozok.viszont jelenleg nem hiszem hogy való nekem kapcsolat ha se kötődni és szerelmes lenni nem tudok, magamban tartom a problémáim és a szex se lesz jó sose. Magányos se vagyok, koliban lakok, hétvégén meg szüleimmel. A srácot akivel vagyok most nagyon sajnálom hogy egy ilyen embert fogott ki. Szerintetek nagyon rossz ember vagyok? Úgy érzem kapcsolat nélkül is lehet teljes értékű életét élni (nem örökre, jelenleg gondolom így)

2018. dec. 25. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Nem vagy rossz ember, csak légy szíves, cuppanj már le arról, hogy ennyire mások véleménye alapján, vagy folyton másokhoz hasonlítgatva ítéled meg magadat. Tulajdonképpen egyáltalán semmilyen módon nem kellene "megítélned" vagy "leosztályoznod" / "kiértékelned" magadat. Ez másoknak lehet, hogy jó, de neked egyértelműen rossz. Ahhoz, hogy valaha is boldog tudjál lenni, ennél jóval "önzőbbnek" kellene lenned, az lenne a normális.
2018. dec. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem támadás amit írok..

A 3 éves távkapcsolatod szerintem nem jó alap volt számodra..


Az, hogy csak jól kijöttök, meg elvagytok egymással az sok mindenre nem lesz elég.. ha nincs meg a tűz köztetek, akkor annak idővel tényleg vége lesz, én úgy gondolom.


A bizalmatlanságoddal neked kellene kezdened valamit, illetve a látásmódoddal is, mert amíg így gondolkodsz, addig normális kapcsolatod sem lesz szerintem. Főként saját hibádból adódóan.

2018. dec. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%

Lány létemre pont ilyen fiúval van dolgom mint amit most te leírtál magadról.

De nem vagy rossz ember emiatt!

És tényleg ne adj más véleményére.

Ebben a világban nem is éri meg érzelmesnek lenni, mert akkor SZINTE csak bántás ér.

20 L

2018. dec. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

3-as: Igen, és ne barátkozz senkivel, mert idővel úgyis átvernek.

Ilyen felfogással amúgy minek akarsz élni? Egyedül a hobbidnak, elszigetelten mindenki mástól?


Én is maradtam már hoppon, és igen, mindenki elgondolkozik ilyenkor, hogy inkább elzárkózol mindenkitől, mert úgy nem esik bántódásod.

2018. dec. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4es: Tudom igazad van, de amióta megismertem ezt a fiút, akinek ilyen a látásmódja, próbálom megérteni. És ha bántás ér, én is elgondolkozom ezen a "inkább falat építek magam köré és elzárkózom a világ elől" dologról.

Bárcsak, valaki így elmondaná, ennek a fiúnak azt, amit te most ide leírtál.

De tudom, hogy olyan csalódás érte hogy kidobta az előző barátnője, hogy nem fog változni sose...

Ez van, ilyen a szerencsém.

2018. dec. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem. Nem vagy az. Mármint se rossz, se érzéketlen. Távolságtartóbb vagy, de ettől nem vagy rossz ember, ahogy ennek az ellenkezőjétől se lennél "jobb". Az egyetlen dolog, amivel nem értek egyet az a jelenlegi kapcsolatod. Ha 3 hónap után is ennyire közömbös a dolog számodra, akkor azt gondolom, kár ezt erőltetni- bár nyilván nem ismerem a körülményeket. Szerintem vess véget ennek, és éld az életed úgy, ahogy neked jó. Ha egyelőre nem igényled egy srác társaságát, közelségét, akár fizikailag, akár érzelmileg, akkor ne engedj ilyen közel magadhoz fiúkat. Majd akkor menj bele egy kapcsolatba, ha te is úgy érzed, hogy magad miatt fontos.
2018. dec. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nem, egyáltalán nem, én most töltöm a 22 és teljesen így vagyok ezzel, lenne kivel kapcsolat, de nem akarok senkit hitegetni. Van életem, célom, lefoglal, emberekkel ugyanúgy kijövök. Van egy rendszer az életemben. Ha jelenleg így gondolod teljesen jó, én is így vagyok vele.

Viszont, nézd meg az életed több területét, azokban találsz visszajelzéseket amik utalnak arra, hogy mi a jó neked és mi a rossz.

Szerintem ne állj meg filózni ezen míg magadnak nem ártasz vele érezhetően. Egészségesen érzéketlen vagy számomra. Ne parázz. Szia!

2018. dec. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!