Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Két nő közül kell választanom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két nő közül kell választanom 45 évesen. Az egyik szép, csinos, jó vele az ágyban, fejben átlagos. Nagyon szeret, szeretne visszajönni, mert rájött hogy nem tud nélkülem élni. Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
A másik okos, intelligens, segítőkész, szuper közös programokat tudunk csinálni,a gyerekeimmel jól kijön, mindenben segít, de az ágyban nem olyan jó, nem is vonzó a teste igazán. ő is szeret, de talán nem érzem annyira és én sem lángolok érte.Megszoktuk egymást, ami ugyebár nem szerelem. Ti melyiket választanátok? Ha az elsőt, akkor hogyan szakítanátok?

2018. dec. 25. 22:51
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ez egyáltalán nem ilyen egyszerű, mint gondoljátok. A 2-essel tartalmasabbak a mindennapok. Az 1-essel tartalmasabbak lennének az éjszakák. Az 1-es hangja imádni való, selymes, barátságos. A 2-es hangja már idegesítő néha. ezt azért így nem lehet megmondani 2-esnek, azért szakítok, mert nem szeretem már a hangját se. Utálok szakítani, összeköt vele sok közös emlék. ezt csak az értheti, aki már átélt ilyen szakítást, és 30 éven felül van.
2018. dec. 26. 11:07
 12/16 anonim ***** válasza:
Alapból nem választanám azt, aki bármilyen szinten is idegesít...
2018. dec. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Hozzád hasonló korú nő vagyok. Mondanám,hogy az eszed alapján dönts és ne a szexualitás vezéreljen, de számomra egyértelmű,hogy az első az, akihez jobban vonzódsz, Őt választanád, de az eszeddel tudod,hogy 45 évesen azért összetettebb ettől a döntés alapja.


Nem tudom,hogy Te fejben milyen vagy, jó az az átlagos :).


Ötlet:keress egy harmadikot akiben a kettő pozitív tulajdonsága ötvöződik.

2018. dec. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Akihez nem vonzódsz igazán, azt miért választanád? A te döntésed lesz, biztosan kitalálod mit kell mondani a másiknak. :D
2018. dec. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ahogy írsz a két nőről, az alapján egyértelmű, hogy te már választottál.
2018. dec. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Még nem választottam. Nem tudok választani. Úgy érzem, hogy ha az egyik mellett döntenék, akkor kis idő múlva rájönnék, hogy a másik kellene. Az 1-essel kevés a közös téma úgy látom. Szép nő, vonzó és nagyon szeretne. A 2-essel egyforma szinten állunk értelmileg, mindketten diplomások vagyunk. Vele sok közös téma van. De szegényke nem igazán vonzó.

Lehet, hogy tényleg egy 3. lenne a megoldás? Valaki, akiben mindkettő együtt van? Az a nagy bajom, hogy vergődök, mert mindkettőt tudnám szeretni, csak másért.

2018. dec. 26. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!