Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 20 éves lányként normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves lányként normális hasonlóan érezni, vagy megrekedtem a kiskamaszok szintjén?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki egy évfolyammal alám járt még gimiben. Mindig csak látásból ismertem, idén kezdtünk el össze-összejárogatni közös társasággal, és ahogy egyre több alkalmunk adódott dumálgatni egymással, teljesen elvette az eszemet, pedig most sem mondhatom, hogy nagyon közeli barátok lennénk. Egyszer, mikor mindketten meglehetősen illuminált állapotban voltunk, hirtelen ötlettől vezérelve megfogta a melleim, amit annyira élveztem, hogy azóta azon gondolkozom, mivel vehetném rá a szexre (szűz létemre). Alapvetően közvetlen és kedves természetű, a legtöbb fiúval ellentétben vevő az ölelésemre, közben a fejemet is simogatja néha; nem túl dekoratív csajként nem vagyok hozzászokva az ilyesmihez. Csomószor gondolok rá, mikor a közelemben van, legszívesebben puszilgatnám állandóan.

Leírnom is kínos volt mindezt, annyira szánalmasnak érzem, de muszáj volt végre kiadnom magamból. Mi akar ez lenni? Szeretethiány, vonzalom, vagy tényleg belehabarodtam? Mindhárom egyszerre?


2018. dec. 26. 20:26
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
26%

Gratulálok, tehát még hülye is vagy...


Nem érted.


Arról beszélek, hogy a nők kb. 99% folyamatosan hangsúlyozza, hogy ők egy meghitt, komoly, boldog párkapcsolatot akarnak. Abba a tudatba ringatják az embereket, hogy a férfi a szexmániás vadállat, aki számolja hány csaj volt neki meg, akivel vigyázni kell, a nő meg az értékes, erkölcsös lányka, aki nem adja magát a gonosz, szoknyapecér férfinak.


Az igazság viszont az, hogy a nők nagyon sokszor csak arra vágynak, hogy jól megdugják őket, de ezt sosem vállalják fel, csak ilyen anonim oldalon, élőben meg jönnek a komoly kapcsolatos szarsággal, meg játsszák a jégkirálynőt (de ugye mi, pasik játszmázunk csak...) Kb. úgy, hogy te is arra vágysz, hogy bekapd annak a csókának a f**zát, de ezt nem vállalod fel élőben, így a környezeted mást hisz rólad, mint amilyen vagy.


Tehát egy képmutató ringyó vagy.

2018. dec. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
96%

Miért lenne ringyó, ha egy jó szexet akar az illetővel?

A férfiak egyik fele csodálkozik a nők prűdségén, miközben a másik meg visítozik, ha egy nő lefekszik valakivel.


Igazából arra lenne szükség, hogy a nők már hamarabb a saját maguk urai legyenek és ne a barinők meg a szubkulturális baromságok határozzák meg az életüket.

2018. dec. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
9%
Azért ringyó, mert ezt, amit ide leírt, senki nem tudja, és a környezete mást gondol róla. Lehet van valaki, aki romantikus módon akarja meghódítani és eszébe se jut, hogy ez éppen megkureltatni készül a lukát azzal a csókával, aki egyszer megcsöcsörézte, és még csak nem is a pasija. Radikálisan más általában a kép aközött, mint amit a nőcik mutatnak, és amilyenek ők a valóságban.
2018. dec. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
9%

15-ös összefoglalta a lényegét annak, amit én bővebbem fejtettem ki.


Remélem, így már mindenkinek oké.

2018. dec. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

#13

Értem, tehát azon a részen akadtál fenn, hogy "muszáj volt végre kiadnom magamból"? :D

Mindenki, aki valamennyire ismer, tudja, hogy bizonyos pasikban potenciális szexpartnert látok csak (nem mintha bármelyikükkel lefeküdtem volna). A jelenlegiről sem azért hallgatok, mert szégyellem, hogy "bekapnám a f@$zát", hanem pont, hogy azt szégyellem, hogy úgy rajongok érte, mint valami 13 éves kiscsaj az első fiúja iránt, holott ő ezt nyilvánvalóan nem viszonozza.

2018. dec. 26. 22:10
 16/27 anonim ***** válasza:
4%

Sztem jobban tennéd, ha inkább meghúznád magad, ugyanis nagyon ellentmondásos némber vagy.


Szóval azt állítod, bizonyos pasikban szexiális célpontot látsz csak? Egy ilyen mondatocska általában azon nők száját szokta elhagyni, akik már ráfanyalodtak az egyszerműre... Ráadásul, ha ennyire nyilvánvaló rólad, hogy nem veted meg a szexuális célpontokat, mi szükség volt arra, hogy egy anonim oldalra gyere hozzánk? Simán megbeszélhetted volna ezt egy sör/üdítő mellett a haverokkal. Aztán egy 13 éves lányhoz hasonlítod magad. Egy olyan korú lány rajongása nem párosul azzal, hogy be akarja kapni a csóka f**zát. Te valamit nagyon eltévesztettél, tesó. A történetedből több helyen is kilóg a lóláb.

2018. dec. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Igen, bármilyen hihetetlen, előfordul, hogy szexuálisan vonzónak találok valakit, de nem tudnám elképzelni, hogy járjak vele, mert személyiség ügyileg nem passzolunk. Ilyen csak azzal fordulhat elő, akin már átment három és fél város?


"Ráadásul, ha ennyire nyilvánvaló rólad, hogy nem veted meg a szexuális célpontokat, mi szükség volt arra, hogy egy anonim oldalra gyere hozzánk?"

Leírtam. Azért nincs kivel megbeszélnem ezt, mert nem a szexen van most a hangsúly, hanem azon, hogy lelkileg megterhel ez a szituáció. Érzek valamit, ami túlmutat azon, hogy dugni akarok vele, és nem tudom, hogyan kellene kezelnem. Nem bánnám azt sem, ha a pasim lenne, de erősen gyanítom, hogy nem akar az lenni, ezért gondolkodom csak egy menetben.


"Egy olyan korú lány rajongása nem párosul azzal, hogy be akarja kapni a csóka f**zát."

Direkt játszod a hülyét? Egy 13 éves lány rajongásában benne foglaltatik, hogy idealizálja a delikvenst, álmodozik róla, vigyorog, valahányszor eszébe jut, és zavarba jön, amikor vele van. Áruld már el nekem, miért nem fér meg emellett az, hogy szexelni akarok a sráccal.

2018. dec. 26. 22:41
 18/27 anonim ***** válasza:
4%

"Igen, bármilyen hihetetlen, előfordul, hogy szexuálisan vonzónak találok valakit, de nem tudnám elképzelni, hogy járjak vele, mert személyiség ügyileg nem passzolunk. Ilyen csak azzal fordulhat elő, akin már átment három és fél város?"


->Azt elhiszem, de azt már nem, hogy nyilvánosságra is hozod, hogy be akadod kapni a f**zàt. Ezt nagyon jól titkolod és max. ilyen anonim oldalakon adod ki. Ezért vagy egy képmutató ringyó.


"Leírtam. Azért nincs kivel megbeszélnem ezt, mert nem a szexen van most a hangsúly, hanem azon, hogy lelkileg megterhel ez a szituáció. Érzek valamit, ami túlmutat azon, hogy dugni akarok vele, és nem tudom, hogyan kellene kezelnem. Nem bánnám azt sem, ha a pasim lenne, de erősen gyanítom, hogy nem akar az lenni, ezért gondolkodom csak egy menetben."


->Természetesen a pasid lesz majd az illető, hiszen ahogyan te nem vagy egy Palvin Barbi, úgy ő sem egy Brad Pitt, a szemetet meg összefújja a szél. A leírásod alapján meg neked nem kellenek érzelmek. Hiszen akkor a csöcsörészését egy pofonnal jutalmaztad volna. Nem, ha a csóka benyúlt volna a pinádba, már ott helyben hagytad volna magad kilyukasztani. Amúgy olyan meg nincs, hogy nincs kivel megbeszélned.


"Direkt játszod a hülyét? Egy 13 éves lány rajongásában benne foglaltatik, hogy idealizálja a delikvenst, álmodozik róla, vigyorog, valahányszor eszébe jut, és zavarba jön, amikor vele van."


->De akkor sem akar faxt a phicsájába, mint te.


"Áruld már el nekem, miért nem fér meg emellett az, hogy szexelni akarok a sráccal."


Ezért tartalak képmutató ringyónak, mert ezt titkolod. Vállald fel mindenki előtt, hogy be akarod kapni a retkes f**zát. Onnantól mindenki tud majd mindent.

2018. dec. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Az érdekes beszélgetés végén bele vau-vau-znék, ha szabad:

A probléma az, hogy ha van benned valami nagyon egyedi (a másik fél számára értékes, nem a világ számára, tehát lehetsz "csúnya", vagy "buta", ha a srác beleszeret a szemedbe, melledbe, jellemedbe...

Szóval ha van valami ilyen érték (amit a srác tudhat csak, és azt ahogy kifejezi ezt feléd, esetleg te is észre veheted (jó esetben észre veszi mindenki), akkor nem számít a köntös, csak mond az érzéseid. Szexet akarok!


Ha meg nincs szikra, akkor mindegy hogy tálalod, vagy vezeted fel, nem lesz semmi...


És ez a menetrend nemtől (ff/nő) től független.

Mindenhol ez megy.


Valamilyen érték alapján jön létre a "mindegy a tálalás", viszont akinél ennyi kiborítja a bilit, az nem látott benned soha semmi szépet.


Ha ki akar akadni, ki fog valamin valamikor.

Ha szeretni akar, nem fog kiakadni semmin, mert szeret.


Ennyire egyszerű az elmélet.


A gyakorlat meg azt mutatja, hogy képtelenség manuálisan irányítani ezt a szikrát, vagy a létrejöttét.


szerintem... 28F

2018. dec. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
23%
Légyszi folytassátok lécci lécci lécciii
2018. dec. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!