Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 20 éves lányként normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves lányként normális hasonlóan érezni, vagy megrekedtem a kiskamaszok szintjén?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki egy évfolyammal alám járt még gimiben. Mindig csak látásból ismertem, idén kezdtünk el össze-összejárogatni közös társasággal, és ahogy egyre több alkalmunk adódott dumálgatni egymással, teljesen elvette az eszemet, pedig most sem mondhatom, hogy nagyon közeli barátok lennénk. Egyszer, mikor mindketten meglehetősen illuminált állapotban voltunk, hirtelen ötlettől vezérelve megfogta a melleim, amit annyira élveztem, hogy azóta azon gondolkozom, mivel vehetném rá a szexre (szűz létemre). Alapvetően közvetlen és kedves természetű, a legtöbb fiúval ellentétben vevő az ölelésemre, közben a fejemet is simogatja néha; nem túl dekoratív csajként nem vagyok hozzászokva az ilyesmihez. Csomószor gondolok rá, mikor a közelemben van, legszívesebben puszilgatnám állandóan.

Leírnom is kínos volt mindezt, annyira szánalmasnak érzem, de muszáj volt végre kiadnom magamból. Mi akar ez lenni? Szeretethiány, vonzalom, vagy tényleg belehabarodtam? Mindhárom egyszerre?


2018. dec. 26. 20:26
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

#20

Óhajod számomra parancs, bár esélyes, hogy lassan kiszállok, mert van az a szintje a retardáltságnak, ami ellen a szavak sajnos hatástalanok.



„Azt elhiszem, de azt már nem, hogy nyilvánosságra is hozod, hogy be akadod kapni a f**zàt. Ezt nagyon jól titkolod és max. ilyen anonim oldalakon adod ki.”

Szóval lényegében tökmindegy, mit írok, le fogod rendezni annyival, hogy biztosan kamu, csak azért, hogy neked legyen igazad. Zseniális vitatechnika.


„ő sem egy Brad Pitt”

Honnan tudod, hogy hogy néz ki? :D


„A leírásod alapján meg neked nem kellenek érzelmek. Hiszen akkor a csöcsörészését egy pofonnal jutalmaztad volna.”

Mert akinek kellenek érzelmek, az szerinted utálja, ha a melléhez ér az a személy, akinek a szeretetére vágyik? Esetleg úgy kellene tennie, mintha utálná, mert a normák ezt diktálják, és így tűnik majd erkölcsösnek? Egészen idáig arról magyaráztál, mekkora képmutatás nem felvállalni a vágyakat.


„Amúgy olyan meg nincs, hogy nincs kivel megbeszélned.”

Oké, a kedvedért átfogalmazom: NEM AKAROM, hogy bárki, akit ismerek, tudjon arról, amit ÉRZEK (tehát NEM arról, hogy b@$zhatnékom van; az soha nem volt titok).


„De akkor sem akar faxt a phicsájába, mint te.”

Nem azt írtam, hogy a 13 évesek „faxt akarnak a phicsájukba”, hanem azt, hogy olyasmit érzek, amit a 13 évesek szoktak, ÉS EMELLETT szexéhséget IS.



#19-esnek pedig köszönöm.

2018. dec. 26. 23:40
 22/27 anonim ***** válasza:
5%
Takarodj már aludni inkább! Írogatsz ide...
2018. dec. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Jól van, Cuni, egyezzünk ki abban, hogy egyformán ocsmányak vagyunk mi ketten, hiszen most is éppen a GyK-t használjuk. :D
2018. dec. 27. 00:00
 24/27 anonim ***** válasza:
6%

Te kérdezel, én csak válaszolok.


A kérdező a csúnya, hiszen neki vannak gondjai.

2018. dec. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Nem, te nem válaszolsz, hanem véres szájjal fröcsögöd ki magadból mindazt a frusztrációt, ami nyilván annak köszönhetően gyülemlett fel benned, hogy „nincsenek gondjaid”.
2018. dec. 27. 00:13
 26/27 anonim ***** válasza:
6%
Ennél szebben is kifejezhetted volna magad... olyan vagy, akár egy durrfakrú szurcsók.
2018. dec. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Ebben legalább egyetértünk, viszonylag higgadt ember vagyok, úgyhogy élőben sem vált ki belőlem sokkal több indulatot az anyázás, mint itt.
2018. dec. 27. 01:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!