Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szexi képek barátom szülinapjára?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexi képek barátom szülinapjára?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)


A páromnak januárban lesz a 35. születésnapja.

Mivel nem élünk együtt, ezért úgy gondoltam, hogy meglepem szexi képekkel. Érzéki fekete-fehér képek lennének és szigorúan csak fehérneműben!!!


Kb. úgy nézne ki az egész mint egy fehérnemű katalógus csak én lennék a modell :D A párom imádja a szexi fehérneműket (body,babydoll, combfix stb.) A képek érzékiek lennének, a kifinomult erotika jegyében, nem pedig r.bancos.


Szerintetek lehet belőle gondom a jövőre nézve, ha netán nyilvánossá válnának a képek?


100%-ban törekedem az igényességre! Profi fotóssal, profi stúdióban csináltatnám a képeket, visszafogott, ugyanakkor szexi fehérneműben. Tehát semmi intim testrész mutogatás nem lenne, csak szexi pózolás fehérneműben.



2018. dec. 28. 20:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
68%

Ha én másfél éve tologatnék egy csajt, akkor tuti az utolsó amit kérnék az valami fehérneműs fotósorozat.

Abból találok kismilliót a neten, meg még olyanabbat is.

És mit csináljon vele? Matyizzon rá? Akkor miért nem inkább pózos, meztelen képeket küldesz, vagy szexcamoztok?

Amúgy meg ha emléknek szánod, akkor inkább öltözz fel rajtuk rendesen.

2018. dec. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenki válaszát! :)

Sziasztok!

2018. dec. 28. 21:16
 13/21 anonim ***** válasza:
21%

hiaba mutat ugyanannyit a bikini es a fehernemu, nagyon mas jelentest hordoz.


ha nem erzed a kulonbseget, inkabb szelfizz a balcsi partjan a bikinidben.


de csak nyaron. most meg hideg van ahhoz.

2018. dec. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Ez jó ötlet! :)

Biztos, hogy fáznék? :/ Mmikor lesz ott jó idő?


(hülye válaszra, hülye válasz ;) )

2018. dec. 28. 21:45
 15/21 anonim ***** válasza:
75%

7.8-as kommented után mondom,hogy nyugodtan ajándékozhatod,biztosan örülni fog a szép képeknek.

Szakítás esetén vissza szokták adni,vagy a kukában landolnak az ilyen albumok.

2018. dec. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
31%

lehet, hogy szamodra hulye a valasz, de te nem bizol a faszidban. az enyem kapott szexis kepeket gyk-s szurkolokorus nelkul is, ugyanis abszolut megbizhato ferfi.


a velemenyemet fenntartom: ha nem erzed a kulonbseget a bikini es a tangabugyo kozott, ne fotoztass. kozonseges lenne a vegeredmeny, es ez nem a fotos/sminkes/anyamkinja hibaja lenne.


ha erted. ha nem.

2018. dec. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
53%

az meg vegkepp latszik, hogy nagyon fiataka vagy (ennyi szmajlit egyrakason, uramatyam!), a pasid meg egy oregedo majom. az is latszik, hogy baromi buszke vagy magadra, hogy valahogy, valamivel megfogtad. de nem az eszeddel, mert vegtelenul butuska vagy.


masfel ev, egyutteles nelkul... nem hiaba voltal kivancsi a velemenyunkre.

2018. dec. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen típus a hapsi, de esetleg magadnak is csinálhatnád, hogy ne azon kukacoskodjon esetleg, hogy ki volt a fotós meg ilyenek. Van a gépeken időzítő, ha filterezni akarsz, azt meg vagy megoldod te, ha értesz hozzá (bizonyára igen, nem ördöngősség) vagy be viszed a fényképészhez, megmondod milyen utómunkát szeretnél a képeken, aztán szépen megcsinálják neked.

A kikerültől nem kell parázni szerintem, ennél durvábbat jönnek szembe az emberrel neten, meg ahogy mondod bikini és amúgy sem a labanckodásra hegyeznéd ki.

32/f

2018. dec. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
62%

Profi fotós vagyok, mára egy kivételével elfogytak a weboldalamról a publikus aktsorozatok mert mindegyikkel visszaéltek később. Rengeteg hülye mászkál ebben a világban akik képtelenek kezelni a nőket. Egy ideális világban még egy aktsorozattal sem lenne baj, egy fehérneműssel meg végképp nem. Szerintem erre a normális reakció az, hogy "király ismerős csaj, kiverem rá!" nem az, hogy "fú, a ribi elküldöm a főnökének".


Szerintem egyébként klassz ajándék, viszont szerződj a fotóssal amiben állapodjatok meg a képek felhasználási jogairól és akkor legalább az Ő oldaláról védve leszel. :)

2018. dec. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
jelen esetben a fotos (in)diszkrecioja miatt kellene a legkevesebbet aggodni.
2018. dec. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!