Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom majdnem 4 év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom majdnem 4 év után szakított velem. Én már az összeköltözést terveztem. Vissza akarom kapni. Mit csináljak? 25/F

Figyelt kérdés

nagyon érzékeny lány, sokszor vitatkoztunk, megbántódott mindig valamin. aztán most azt mondta, hogy nem tudja elviselni hogy bántom mindig és nem szerelmes belém.

terveztük a közös jövőnket, egymásra építettünk mindent. Fel se bírom ezt fogni és nem is akarom tudomásul venni


2018. dec. 30. 19:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hidd el, nem lett volna jó így együtt élni.

32/f

2018. dec. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

Egyet tehetsz.


Lemondasz róla.



(btw, ha 4 évig csak tervezgetted, akkor nem csoda)

2018. dec. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Szerintem pont ez volt a baj hogy keveset találkoztunk.. ezt mondtam neki is de nem reagált rá
2018. dec. 30. 19:44
 4/15 anonim ***** válasza:

Te vagy az a nick aki szörnyűséget emlegetett?

Nagyon sajnálom, de az biztos, hogy így utólag egy kapcsolatomért sem mozdulnék, nem sült el jól sosem.

Persze az is igaz, hogy sokan az ismerőseim közül nagy válások, veszekedések után s együtt vannak huszonéve.

Legyen jobb éved...

2018. dec. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj, holnap meg bulizz és csajozz szabadon.
2018. dec. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokat vitatkoztok és ő úgy érzi, elég volt abból, hogy folyton bántod akkor te is tudod, hogy itt már nincs mit tenni. Amúgy beszédes amit írsz:nem is akarom tudomásul venni. Ja, persze, gondolom amikor nem egyezett a véleményetek valamiről, azt sem vetted tudomásul, meg az esetleges intő jeleket. Egy jó tanács a következő kapcsolatodhoz: figyelj oda a másikra, ne bántsd és amit mond, azt fogd fel és vedd tudomásul.
2018. dec. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%

Pmre:

Hogy valami baj történt, ezért itt szilveszterezik, látod nem vagy egyedül.

2018. dec. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Írtam neki hogy hiányzik de nem is válaszol
2018. dec. 30. 19:58
 9/15 anonim ***** válasza:
76%

#9


Na igen, ha amcsi film lenne elmennél a házához szerenádozni, de az ablakból már egy idegen feka/misztermotorosarc mosolyogna le rád lenézően.

2018. dec. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Azért egy összeköltözésen 20 év fölött mit kell 4 évig tervezgenti, úgy őszintén?


Ha nagyon akartatok volna, 1-2 év után mehettetek volna egy garzonba is.



Ha ennyit tököltél, most már hagyd a francba, gy is eleget várt már Rád.


Menj el a főtérre, igyál meg egy forralt bort és érezd jól magad.

2018. dec. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!