Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom majdnem 4 év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom majdnem 4 év után szakított velem. Én már az összeköltözést terveztem. Vissza akarom kapni. Mit csináljak? 25/F

Figyelt kérdés

nagyon érzékeny lány, sokszor vitatkoztunk, megbántódott mindig valamin. aztán most azt mondta, hogy nem tudja elviselni hogy bántom mindig és nem szerelmes belém.

terveztük a közös jövőnket, egymásra építettünk mindent. Fel se bírom ezt fogni és nem is akarom tudomásul venni


2018. dec. 30. 19:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

#10


Ezt a főteres-forraltboros genyát én írtam egy másik kérdés alatt.


(Torgyán hangon) Jeeeee...

2018. dec. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
11: akkor megelőztél :)
2018. dec. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

25 évesen 4 év után még mindig csak tervezted, hogy majd összeköltöztök. De igazából nem tartotok sehol. Tuti megunta, hogy ennyit várjon rád.

Hagyd, hogy találjon egy normális, határozott férfit, aki nem 4 évig váratja és gondolkodik mit is szeretne.

2018. dec. 31. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ő nem akart még összeköltözni
2018. dec. 31. 10:00
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem is az összeköltözéssel volt baj, persze hogy nem akart, ha folyton bántod és már nem szeret.
2018. dec. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!