Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1.5eve vagyok a batarnommel....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1.5eve vagyok a batarnommel. Az a baj van 1 gyereke. Nem terveztem hogy ilyen hosszura nyulik de ez lett belole. Mit csinalnatok?

Figyelt kérdés

Szoval a fo problema az hogy van egy15 eves fia.

A gyereket nagyon nem birom. (lusta, elvan kenyesztetve, kovetelozos, mar kamaszodik stb)

Nekem meg nem volt konfliktuson a sraccal, de valamiert irratal.

A baratnom mar nagyon komolyan gondolja ezt az egesz lapcsolatot.

Eleinte meg en is nagyobb erzelmeket taplaltam iranta , de mivel kettos erzeseim vannak ezugyeben igy mar nalam hanyatlik a dolog.

Tovabba a lany iszonyuan feltekeny. Ez is sokszor nyomaszto.

Viszont nekem lehetne benne ketelkednem mivel O mar tobbszor hazudott nekem kapcsolatunk alatt. Nem megcsalas. De nem oszinte.(pl telefonon beszelunk azt mondja itt meg itt van- erre haverom hiv hogy itt latta a baratnomet a fiaval) szoval sokszor olyan dolgokban hazudik amiert nem kellene neki.

Ugyhogy nem tudom mi lenne a legjobb nekem.

Jol is erzem vele magam jo hogy van valakim.

De sokszor mar nyomaszt, es a gyerek miatt nem tudom hosszutavon mennyire lenne ez az egesz eletkepes.

Mit tanacsolnatok?

29F


2018. szept. 23. 18:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Most zárd le. Csak azt nem értem, ha ilyen vagy, akkor minek kezdtél vele? Ha maradsz is, biztosan nem maradtok együtt. Ahhoz, hogy együtt maradjatok legalább szeretned kéne ezt a szerencsétlent, de nálad sehol nincs az érzés. Elég elolvasni a kommentedet.
2018. szept. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem nem kéne sértegetni szerencsétlen lányt, mégiscsak a párod... Mi az, hogy "BATÁRnő"? Jó, hogy nem Tank Aranka :D (Bocs, nem hagyhattam ki :D)
2018. szept. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ránéztél, tetszett, a kezdeti fellángolás miatt odáig voltál meg vissza, de szép lassan, ahogy a rózsaszín köd leszáll, már tisztábban fogod látni, hogy neked nem erre van szükséged. Ennek a nőnek már lehet, hogy kevesebb ideje van normális párt találni, mint neked, úgyhogy inkább ne húzd az időtöket, hanem engedd el.
2018. szept. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

de most miert mondod hogy nem erzek semmit?

pont ezert nehez lezarni

mert csak szeretem

lehet mar nem olyan erosen de szeretem

2018. szept. 23. 18:50
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem lépj tovább, nem hiszem, hogy ennyi idősen egy gyerekes anyuka kell neked.

Bele sem kellett volna kezdeni ebbe a kapcsolatba.

2018. szept. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Pumukli alfahím ***** válasza:
60%
Sokszor hazudik,más gyerekét neveled,nem tekint az apjának. Mi kell még? Inkább keres olyan nőt aki őszinte hozzád és gyereket akar tőled,a sajátodat.
2018. szept. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Kidobnám, több okból is.

- Utálod a gyerekét.

- A gyerek se kedvel téged, nem tekint apjának (miért is tekintene annak egy tőle csak 14 évvel idősebb embert annak...)

- Hazudozik neked a csaj

- Féltékenységi rohamai vannak

2018. szept. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
Zárd le ezt a kapcsolatot. Találsz különbet. Gyerekessel SOHA!
2018. szept. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

1,5 év nem egy komoly kapcsolat. Ne raboljátok egymás idejét.

Meg mi az hogy egy kapcsolatban hazudok a páromnak? SOHA!!

Inkább nem mondok neki semmit de akkor sem hazudok.

Nekem egyszer volt egy ilyen kapcsolatom, az első hazugságnál elmondtam neki hogy ez volt az utolsó. Nem értett belőle, volt második is és egyben utolsó. Olyan emberben hogy bízzak aki hazudik?

2018. szept. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
igazatok van ! tudom en ezt a lelkem melyen h ez nem mukodo kepes
2018. szept. 23. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!