Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha kicsit is akart volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kicsit is akart volna tőlem valamit akkor nem így ért volna véget?

Figyelt kérdés

Nyáron ismerkedtünk meg egy koncert közben, jól éreztünk magunkat. Táncoltunk, beszélgettünk.


Aztán 10 napig minden este találkoztunk és sétáltunk és beszélgettünk, jobban megismertük egymást. Teljesen jó randik voltak, nem voltam rámenős. Az utána 3-dik következő randikon már éreztem, hogy nem sok kedve van velem találkozni.


Jó lehettem volna viccesebb és beszédesebb de nem voltam jó passzban akkor és az jött le neki, hogy egy senki vagyok.


Aztán véget ért a nyár és vissza kellett mennie a városba.


Én közben már annyira beleszeretem, hogy mindent feladtam volna érte.


Közölte de hát ne legyek már ennyire szomorú úgy is lesz más barátnőm, én közöltem vele, hogy én úgy érzem te voltál az igazi nem mondott semmit. Csak megöletem sokszor remeget mint a kocsonya utoljára és nevetve nézet vissza.



Face-n írtunk egymásnak majd, volt idő mikor hónapokig nem válaszolt, aztán igen. Karácsonykor írtam neki és dumáltunk egy keveset. Tegnap pedig ő kívánt nekem új évet, gondolom minden "barátjának" megírta üziben.


- meg úgy általában, ö egyetlen profilképemet se like.olja face-n és pár darabot ami valóban tetszett likeoltam.


borítóképem azt like-olta anno.


----------


Már nem vagyok belé szerelemes, de még mindig pislákol bennem a remény iránta. Hiába ismerkedek más lányokkal akik szintén nem nagyon akarnak tőlem semmit, de ez egy más tészta...



Voltál már ilyen helyzetben?



2019. jan. 1. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:
63%

Lehet nem csak beszélgetni akart volna és épp azzal űzted el, hogy nem igazán keltettek be benne a vágyat.


Szerintem most verd ki a fejemből, vagyis ismerkedjen, mert ő már nem lesz a tiéd.

2019. jan. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
😐🤧
2019. jan. 1. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!