Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálhatja ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálhatja ezt az exem? Nektek nem lenne furcsa?

Figyelt kérdés
Összefutottam az exemmel egy közös programon és egyszer amikor egy lépcsőn mentünk fel megelőzött, hátrafordult és legalább 5 másodpercig, de szerintem inkább több a szemembe nézett és mosolygott rám, de nem mondott semmit. Nagyon furcsa volt a mellettem menő barátnőmnek is.
2019. jan. 1. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi ebben a furcsa? Rádnézett az exed, akivel valaha együtt voltatok. Úristen.
2019. jan. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet eszébe jutott egy orális kényeztetésed. Jól esett neki emlékezni.
2019. jan. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
49%

Tegnap házibuliban összefutottam az exemmel. Észrevettem, hogy miután vettem az asztalon a ràgcsából, 10 perc múlva ő is odament és vett belőle! Ez most azt jelenti, hogy még mindig szeret, csak nem meri felvállalni? Tök fura volt, mert amikor később egy tarsasagban beszélgettünk, és mondtam valami viccesre, ő is nevetett. Nekem kellene nyitnom most?

- ironic only -

2019. jan. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!