Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Allandoan azon kattogok hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Allandoan azon kattogok hogy miert nem kellettem neki, enni nem birok, allandoan gyomoridegem van, ha szednek valami nyugtatot az jot tenne?

Figyelt kérdés
Valaki volt hasonlo helyzetben?
2019. jan. 4. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
igen
2019. jan. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Mert ha ideges vagy, akkor majd kellesz neki? Keress valamit, amivel a fölös energiát és feszültséget hatékonyan le tudod vezetni, add ki vele együtt és lépj tovább!
2019. jan. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Nem. Épp elég benzodiazepin,almprazolam,clonazepam,diazepam es társai függő van így is kis hazánkban,sose tudsz lejönni ezekről a szemetekről.

58N

2019. jan. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem, ezt fejben kell megoldani.
2019. jan. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
Nincs erteleme katognod rola...Esetleg kerdezd meg,nyugtatot nem ajanlom hogy szedj.. lehet ha tudnad mi az oka mar nem volnal ideges
2019. jan. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
rajta*
2019. jan. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

Ezért nem kellesz neki, mert ilyen szinten idegbeteg vagy.

Most már lenyugodhatsz.

2019. jan. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%

"Ezért nem kellesz neki, mert ilyen szinten idegbeteg vagy."


Nagyjából igazad van, de én (még így ismeretlenül is) inkább az érzelmileg (és énképileg) totálisan instabil jelzőt használnám.

2019. jan. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%

Én voltam így. Meg kellett találnom, hogy mi az oka a gondolkodásmódomnak. Én társfüggő voltam (wikipédia)


És semmiképp se zaklasd! Tilos!

2019. jan. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A nyugtato semmire sem megoldás. Fejben kell eldöntened. Én ís voltam ilyen helyzetben több mint fél évig, csontsoványra fogytam aztán jött egy fordulópont mikor eldöntöttem hogy nem mehet így tovább.

Fejben dől el, és aki egyedül tud segitteni ezen az TE magad és nem a gyógyszerek. (Attól csak rosszabb a helyzet)

2019. jan. 5. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!