Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valóban ekkora szemétláda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ekkora szemétláda voltam? Vagy itt most mi a frászt kellett volna csinálnom? Ex-es szitu!

Figyelt kérdés

Az az alaphelyzet, hogy 2017 tavaszán elkezdtem jóba lenni egy egyetemi szaktárs csajjal (O), akivel igazából "haverok" voltunk, de tetszettünk egymásnak. 2017 nyarán viszont találkoztam álmaim lányával, akivel szinte azonnal elkezdett alakulni köztünk valami (F)


O-val megbeszéltük, hogy nyáron lejön hozzám vidékre pár napra és elmegyünk kirándulni stb. Viszont ezt F miatt lefújtam, mert nyilvánvaló volt, hogy nem csak kirándulgatni akar O. Ezt persze O zokon vette, hogy F lecsapott a kezéről. F pedig zokon vette, hogy O minek akar én hozzám jönni.


F-vel össze is jöttem, de a köztünk lévő 200km távolság miatt 1 hónap után szakítottunk. Pár hónappal később O visszamászott a képbe, és lefeküdtünk, majd "együtt voltunk" kb 2 hónapig. (Borzalmas "kapcsolat volt"). Ekkor rájöttem, hogy nekem F kell, és szerencsére ő azóta feljött BP-re tanulni, és megszűnt a távolság, 10 hónapja vagyunk együtt most, és nagyon jó vele lenni, boldogok vagyunk.


Viszont O továbbra is "barátkozni" akar, írkál, suliba idejön hozzám. És ez persze nem tetszik F-nek. F szépen megkért, hogy ne beszélgessek vele, ne találkozgassak vele, AMIT MAXIMÁLISAN MEGÉRTEK. Nem írtam vissza O-nak egyáltalán, nem szóltam igazából hozzá, de nem adta fel, és ha nem válaszoltam akkor is írt és írt...


Ezért úgy döntöttem, hogy nem fogok a barátnőm háta mögött beszélgetni vele, mert jobban szeretem F-et annál, ezért elmondom neki, hogy nem szeretnék vele beszélgetni, találkozni stb. Ez meg is történt, de mivel ő eléggé lelki sérült sajnos, baromi rosszul esett neki és hónapok óta panaszkodik a barátainak, hogy én megbántottam és F milyen gyerekes, hogy nem lehet barátkozni. Ezt rendszerint vissza is hallom, meg hogy milyen .farok. vagyok.


Most itt lett volna más megoldás??? Őszintén.


Tényleg olyan aljas szemétláda vagyok? Próbálom helyretenni ezt az egész szitut, de O az őrületbe kerget már... 2 hónapig sem voltunk együtt és egy jó pillanatunk sem nagyon volt együtt.


21F ~ 19L (és 22L)


2019. jan. 11. 10:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Igen, és O a volt barátnőd, nem?🙂
2019. jan. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Facebookon le lehet tiltani bárkit. Telefonon le lehet tiltani bárkit. Élőben is le lehet építeni bárkit, úgyhogy ne kifogásokat keress, hanem ha F fontos neked cselekedj.
2019. jan. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az exekkel soha sem jó baratsagban maradni. Összes további kapcsolatodat tönkre fogja vágni, pláne ha az ex (O) még akár valamit, és fúj a jelenlegi parodra amiért az lecsapott a kezéről. Itt évben a sztoriban O-val további kapcsolatot meg barátságos sem érdemes fenntartani, mert a jelenlegi kapcsolatod meg fogja szívni. Akik O pártjára állnak, azoknak egyszer, csak egyszer elmondanam ezt a helyzetet, ha továbbra is csesztetnenek, pedig befejeznem azokkal is a kapcsolatot. A barátság O - val itt egyáltalán nem kivitelezhető, nyilván csak közeledbr akar férkőzni hogy furja a jelenlegi kapcsolatodat.
2019. jan. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ha fontos a kapcsolatos és F, akkor maximálisan jól rendezted!


Gondolj bele, fordított esetben ha F-re nyomul egy srác, enyelegnek, megdugja. Majd miután összejöttetek, a pasi megint képbe kerülne és F körül legyeskedne, mert nyilvánvalóan le akarja csapni a csajt a kezedről.


F nem gyerekes, akivel kavarsz, azzal elvágod a kapcsolatot, pláne, ha ilyen lelkisérüt pitsa. Ez egy normális embernek sem tetszene, ha a qúrópajtikkal haveroknál. Elég furán venné ki magát, ezt te is tudod..


Szóval jól cselekedtél. A kapcsolat többet ér, ha neked ő kell.

N

2019. jan. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Egyébként ja, ha F fontos, cselekszel, és nem neki kell erre megkérnie.. (Ahogy fentebb is írták)
2019. jan. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!