Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok nektek probléma lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek probléma lenne ha a fiú aki udvarolna nektek csak 165cm magas lenne?

Figyelt kérdés

2019. jan. 16. 21:38
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
0%
Nem szeretjük a törpéket.
2019. jan. 17. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
79%
Nem lenne problem. El se jutnank odaig, hogy udvarlas eszebe jusson.
2019. jan. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
18%
Aki azt írja, hogy nem zavarná, az hazudik. 175 cm alatt nem vagy férfi a nők szemében, függetlenül az ő magasságuktól.
2019. jan. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
75%
13-as! Nehogy már Te mond meg kinek mi tetszik! Idióta!
2019. jan. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
0%
Próbálkozz veled egymagas, esetleg alacsonyabb lányoknál 150-160cm, azok között is vannak szepek:)
2019. jan. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Nem tudnék rá férfiként tekinteni.
2019. jan. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim válasza:
80%

175 cm magas lány vagyok, barátom 160. Lelkét, testét, magasságát is ugyanúgy szeretem. Szex közben meg abszolút nem érezhető a nagy különbség.

Azt tanácsolnám, hogy csak és kizárólag akkor gyere vele össze, ha jól érzed magad mellette és nem zavar a magassága. Ha zavar, akkor gondold el, hogy azért zavaró számodra, mert mit szól majd mindenki, vagy azért, mert nem tudsz rá férfiként nézni. Első esetben lehet változtatni, második esetben nem.

2019. jan. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
#17 ez nagyon szép volt.
2019. jan. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
61%

"Próbálkozz veled egymagas, esetleg alacsonyabb lányoknál 150-160cm, azok között is vannak szepek" - Bírom az ilyen tanácsokat, sokszor mégsem jók.

Én abba a magasságtartományba tartozom nőként, mégis fenntartásaim vannak az alacsony pasikkal, mert azt tapasztaltam, hogy sokan tele vannak frusztráltsággal, amit a hátam közepére sem kívánok egy párkapcsolatban. Legutóbb egy olyan alacsony pasival hozott össze a sors, aki hazudott a magasságáról, pont annyit, hogy észrevehető legyen személyes találkozónál a különbség, de már az első levelet is úgy írta, hogy "ha nem rettent el a fotója...". Utoljára adtam esélyt egy ilyennek. Semmi baj nem lett volna vele, ha nem lett volna egy frusztrált, önbizalomhiányos kis pancser. Ja, és nem ez volt az egyetlen dolog, amiben nem volt őszinte. Aki nincs rendben magával, az előbb tegye helyre magát fejben, és akkor kezdjen társat keresni, ha már levetkőzi ezt a negatív gondolkodásmódot. Nem kell "hurrá-optimistának" sem lenni, de nagyon sok probléma van az ilyen hozzáállásból.

Én azt mondom, bárki bárkinél kezdeményezhet, aki tetszik neki, magasságtól függetlenül, de legyen fejben rendben.

2019. jan. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
0%
#17 Valóban nagyon szép volt, csak kár, hogy nem igaz.
2019. jan. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!