Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok nektek probléma lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek probléma lenne ha a fiú aki udvarolna nektek csak 165cm magas lenne?

Figyelt kérdés

2019. jan. 16. 21:38
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
50%

Engem nem zavarna, hiszen az exem pont ekkora magas, én meg 162 és imádtuk egymást, nem a magassága miatt lett vége 12 év után :-)

Viszont ezt a harmincakárhány százalékos le fogja pontozni, meg még néhány hasonló kis görcs, aki nem hiszi ezt el.

2019. jan. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:
68%

Már 1,5 éve igaz, kedves #20, de nem kötelező elhinned.

Amit #19-es írt, az viszont maximálisan igaz, az utolsó szóig.

2019. jan. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
0%
Vajh miért lehet az, hogy a gyk tele van olyan lányokkal, akiknek 170 cm alatti pasijuk van, de az utcán soha nem látok ilyen párokat? És miért van az, hogy férfiak közül senki nem ír olyat, hogy ő alacsony, mégis van nője?
2019. jan. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
53%
"a gyk tele van olyan lányokkal, akiknek 170 cm alatti pasijuk van, de az utcán soha nem látok ilyen párokat?" - Magasabb emberek között mozogsz, erre lehet ez is magyarázat. Nekem egyik közvetlen szomszédomék ilyen párocska. Ez nem azt jelenti, hogy az én köreimben sok az alacsony férfi, sőt, kifejezetten kevés, így elég szembetűnő volt, amikor ők ide költöztek.
2019. jan. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
50%
#23: ha meg akarnálak győzni, küldenék egy fényképet rólunk amikor társaságban vagyunk két hobbit :-) De felesleges, mert egyfelől nem akarlak meggyőzni, másfelől nem szolgáltatok ki magunkról privát anyagot. De a tesóm 170 és nála is magasabb a felesége kb 5 centivel, ráadásul jó nő. De ezzel már nem is bosszantalak. Meg azzal sem, hogy a 165 magas exemnek én már kb a tizedik csaj voltam az életében. Szóval azért mert te ezt nem akarod látni, azért még ilyen van.
2019. jan. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
19%
Bár én csak 19/F vagyok de én is ilyen magas vagyok és soha nem volt még barátnőm pedig bunkó pesti vagyok ahol annyi lány van meg sem tudom számolni... Szóval biztosan állíthatom, hogy igen, zavarja őket...
2019. jan. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
0%
#25 Persze, valamiért a sok év alatt, amióta gyk-ra járok, soha senki nem küldött képet ilyen párokról. Érthetetlen :)
2019. jan. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
62%
Hát bocsáss meg, hogy nem küldök magamról privát képet. Érthetetlen, mi? Ne legyél már ennyire sötét, továbbá hahó! Ez egy névtelen fórum. Minek hazudnék az exem magasságáról? ÉN már olvastam amúgy másik hasonló kérdésnél olyan hozzászólást, hogy férfi írta hogy ő 160 valamennyi centi (nem emlékszem pontosan) és nem egy nője volt már, egy másik férfi a kollégájáról írta ugyanezt. De mantrázd csak ezt magadnak, hogy minden a magasságod miatt van, mert akkor nem kell dolgoznod a rohadó belsődön LOL
2019. jan. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Sztálin is ekkora, mégis volt két felesége :D xD
2019. jan. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!