Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan vehetném rá a barátnőme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vehetném rá a barátnőmet, hogy önállóbb legyen?

Figyelt kérdés

20 éves de úgy van kezelve otthon mint egy taknyos. Nem mehet ide oda engedélyt kell kérni ha megy valahova még akkor is ha csak lemegy az udvarra. Még tanul és rögtön írni kell ha hazaért a suliból rögtön be kell számolni telefonon mi történt meg felelt e.

Nem engedi az anyja h velem aludjon pedig látja h szeretjük egymást.

Otthon el van nyomva de valamelyest ő is látja de nem mer lázadni nem meri kimondani a véleményét. Elvárja h a gyerekei kinyaljak a fenekét. Az a baj hogy ez a munka keresésben is nagy akadály lesz neki. Csendes túlságosan és könnyű elnyomni uralkodni rajta. Nem baj hogy csendes mert én is az voltam még zarkozott vagyok de ő még rajtam is túltesz.

Már egyszer beszélve volt vele megkértem anyámat is hogy beszéljen ő is vele és belátta a dolgokat de semmi nem változott.



2019. jan. 17. 18:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
53%
Vedd el feleségül, költözzetek össze. Amíg ott van a családjával, addig ez lesz sajnos.
2019. jan. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem a kérdező barátnőjének nem arra van szüksége, hogy egyik "kész" környezetből átcsöppenjen a másikba (összeköltözés, házasság), hanem arra, hogy kicsit egyedül éljen és megtanuljon felnőni és határokat felállítani a szüleivel. Egyedül vagy lakótársakkal kellene élnie egy ideig, és csak utána összeköltözni és házasodni.
2019. jan. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!