Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek igaz, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz, hogy az érzések kialalkulásához idő kell, vagy az ilyen duma csak azért van, hogy szexre használjon egy ideig a pasi?

Figyelt kérdés
Ha ezt pár hónap ismerkedés után benyögi. Azért addigra már kéne éreznie, nem?

2019. jan. 20. 11:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
26%
utóbbi....
2019. jan. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem pár hónap alatt bőven ki tud alakulni a kötődés és a szeretet, ha minden ideális.
2019. jan. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
De miért kell mások érzéseivel játszani? Annyi ilyen pasiba belefutottam már :( Hazug görények. Mostantól senkivel sem fekszek le minimum 2-3 hónapig, mert így mindig csak kihasználnak.
2019. jan. 20. 11:42
 4/19 anonim ***** válasza:
58%
De. Utóbbi.
2019. jan. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%

Hát rögtön ne feküdj le velük :)

Tapasztalatom, hogy par valós meg kamu ( jajj csak szexelni akartunk, aztán 20 éve házasok vagyunk....) esetet kivéve , a pasik ha 2-3 héten belül ( netán már az első talin) szexet akarnak, az teljesen komolytalan a részükről, csak használnak .

( kivéve, ha csaj is erre megy, de az másik sztori)

2019. jan. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
15%
A nők sem másmilyenek. Ilyenek az emberek. Nincs már morál.
2019. jan. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg idő kell hozzá, ismeretlenül vagy minimális ismeretség után legfeljebb szexuálisan vonzódsz valakihez, emberileg még nem ismered. Viszont (kölcsönös) érzelmek nélkül én személy szerint nem feküdnék le senkivel, neked sem lenne kötelező.
2019. jan. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%

"Mostantól senkivel sem fekszek le minimum 2-3 hónapig."


Soha nem értettem, hogy miért időhöz kötik ezt az emberek. Lehet, hogy valakivel 2 hét után meglesz a kellő vágy és kedvelés/szimpátia/kötődés meg ami a szexhez szükséges és lehet, hogy valakivel 1 éve után sem. Ne az időhöz kösd, hanem az érzésekhez.


Egyébként nem leszel attól kevesebb, ha szexelsz és igazából, ha nyílt lapokkal játszotok és elmondjátok egymásnak akkor nem kihasználás. Abban az esetben az, ha neki csak arra kellesz, de elhiteti veled azt, hogy komoly kapcsolatot szeretne. Az ilyesmit meg kell tanulni kiszűrni.


Véleményem szerint apró dolgokból könnyen kiszűrhető, hogy a másik fél érez-e valamit irántunk.

2019. jan. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

#8 Soha nem értettem, hogy miért időhöz kötik ezt az emberek. Lehet, hogy valakivel 2 hét után meglesz a kellő vágy és kedvelés/szimpátia/kötődés meg ami a szexhez szükséges és lehet, hogy valakivel 1 éve után sem. Ne az időhöz kösd, hanem az érzésekhez.


Én se értettem soha, hogy miért kell eljátszani a prűd pcsát ahhoz, hogy tartós kapcsolatot találjak, de amint látod, kénytelen leszek eljátszani. Mert ezek szerint ha 2 hét után lefekszek valakivel, akkor hiába vagyunk szimpatikusak egymásnak és jó minden, már csak szexre fognak használni.

2019. jan. 20. 11:55
 10/19 anonim ***** válasza:
11%
A ket-harom honap varakozashoz: Nem a szex kesleltetesetol lesz jo parod, hanem az emberismerettol. A jo lelku es erzekeny emberek is szeretik a szexet es a rossz emberek is tudnak meglepoen turelmesek lenni, nem ezen fogod tudni lemerni ki fog beled szeretni. Akkor szexelj, amikor akarsz, ne amikor a sajat mestersegesen kialakitott teszted szerint eljott az ideje. Figyeld meg alaposabban az embereket es ne az abrandjaidat kergesd. Azt gyanitom, hogy kicsit a fejedben eltel es a valosagban tatongo lyukakat fantaziaval toltotted ki, ezert voltak a csalodasok. Figyeld meg alaposabban az embereket.
2019. jan. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!