Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondolsz arrol, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz arrol, ha valaki tudatosan egyedul eli le az eletet, mert nem tud szeretni az exen kivul mast?

Figyelt kérdés

Van egy szomszed nenink, kerdezgettem anyatol,hogy miert van egyedul ennyire, mi van a ferjevel, vannak e gyerekei stb..

Es annyit mondott,hogy a neninek sose volt ferje es gyerekei sincsenek,mert meg fiatalon elhagyta a nagy szerelme es nem tudott mast szeretni, igy nem eroltette a kapcsolatokat sem, hanem huszonvalahany eves kora ota egyedul volt, most mar tuti van 70 eves.

Szivesen beszelgetnek errol vele, kivancsi lennek a tortenetere,bar nem tudom,hogy hozzam fel..

Neha szokott anyaval beszelgetni,meg ha sutit sut,akkor hoz at..

Normalis viselkedes ez egyebkent? Csak mert egy pasi elhagyta, talalhatott volna valakit, aki nem hagyja el..


2019. jan. 21. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Az ő dolga.

Én nem bacnám el így az életemet, de ő lehet, hogy máshogy éli meg.

2019. jan. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nyilvan az o dolga, de ilyen nagy szerelmek max a filmekben vannak..
2019. jan. 21. 18:00
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Nem nem az! Túl kell lépni mindenen.
2019. jan. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Azt gondolom, hogy az ilyesmi szomorú bár, ha belegondolok akkor rám is hasonló sors vár. Igazából választhatok, hogy átélek még (leélt évek száma*1,5) csalódást vagy maradok egyedül.
2019. jan. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Van ilyen.


Sokat nem gondolok róluk.

Az o eletük, ugy elik, ahogy nekik tetszik.


Az egyik nagynènèm vàrt majdnem 20 èvet türelmesen egy pasira...

...akinek közben felesege, gyerekei lettek, de hitegette kb egèsz fiatal korukban. (a szerelem butava tesz...)


Aztan, 45 felett màr nem akart megàllapodni.

2019. jan. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem jo faggatni. Mert lehet ez csak önhitegetes es igazabol nem kellett senkinek. Lehet sok sebet tepnel fel amirol nem beszelne. Igy meg szepiti a dolgokat maga elott is. Nem latta a Titanicot. Hogy még egy nagy szerelemunk sem vàrja el azt hogy egyedul eljen le barki evtizedeket
2019. jan. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ismertem ilyen hülyét. Lelépett a csaj, és még utána 5 évvel is azt emlegette. Nem tudott túllépni rajta, nyafogott miatta. A csajnak azóta másik pasija volt, nem is emlékezett a srácra.

Nem normális, irány a pszichológus.

2019. jan. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is hajlok az ilyesmire.
2019. jan. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!