Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, nők van olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők van olyan, hogy valakit vonakodva építetek le, nem válaszoltok neki, de hezitáltok?

Figyelt kérdés

Min múlik a vonzalom?

Bókoljon a férfi vagy hallgasson és ne is keressen titeket amíg ti nem keresitek?


Mi a legjobb amit tehet ilyen esetben a férfi ha eltűnik és nem keres titeket?

Min múlik, hogy "mégis adtok esélyt" és keresitek?


Kitől esik jól egy bók és kitől remélitek hogy soha többet nem írjon nektek?


Mikor jön el az a pont hogy például törlitek az ismerőseitek közül?


Ha nem törlitek annak lehet olyan oka hogy nem született végleges döntésetek a srácról?


Kort és nemet írjatok ha kérhetem.


2019. jan. 25. 21:30
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Úgy lesz, köszönöm, mert nagyon kedvelem, és bevallom ritkán van ilyen talán egyszer volt az életemben tehát úgy érzem ő az igazi és komolyan is veszem őt, csak nem tudom ennek van jogom hangot adni vagy elijesztő tényező, bár nyilván magabiztosság, lazaság és előadási stílus kérdése is.
2019. jan. 26. 01:49
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

A leépítés az leépítés.


Megpróbálhatod erőltetni vagy sakkozgatni vele, eltűnsz és talán akkor lesz valami impulzus az irányából, de az nem őszinte érdeklődés lesz.


Aki valóban érdeklődik az keres és nem leépít vagy hezitál.

2019. jan. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Igazatok van lineárisan logikusan gondolkodva.


Én látom őt milyen belülről, hiába veszik körül falak, hiába elégedetlen esetleg magával, netán újfent velem is, mert vannak látszólagos és ideiglenes hátráltató tényezők, vagy körülmények.


Leseznek még pozitív külső és belső változások velem kapcsolatban, és ha a kitartásom gyümölcse beérik én itt leszek akkor is, hogy igazat szóljak és őszintén érezzek.

2019. jan. 26. 10:26
 14/14 anonim ***** válasza:

Én csak magamat ismerem, de én olyan vagyok, hogy ha érdekel valaki, akkor keresem. Minél inkább érdekel, annál sűrűbben. (Kivéve persze akkor, ha nem látom, hogy viszonozná\érdekelném.)

Igen, volt már, hogy valaki próbálkozott neten, és gyáva voltam megírni, hogy bocsi de ne erőltessük, ezért inkább megerőltettem magam, és válaszoltam egy-két nem túl sokat mondó üzenetet. Viszont nem kerestem az illetőt magamtól, mindig gondoltam, majd idővel csak megunja (amúgy azóta rájöttem, a pasiknál ez nem pálya 😎).

Szóval ha jót akarsz tenni magaddal (és a csajjal), ha ilyen inaktív, akkor ne írj neki. Tényleg jobb mindenkinek, nem mindenkinek megy ez a nyílt elutasításos dolog, főleg ha nincs is mire (pl. nem hívtad randira meg ilyenek).

A Facebookra rátérve, én csak akkor törlök bárkit, ha konkrétan zaklat.

2019. jan. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!