Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/fiuk ha sokáig dolgozto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/fiuk ha sokáig dolgoztok minden nap, attól még válaszoltok ismerkedésben lévő illetőnek?

Figyelt kérdés
Megy az ismerkedés, és mondjuk dolgoztok minden nap, attól függetlenül szakítotok időt arra, hogy aki szimpatikus nektek és ismerkedtek épp vele, tegyük fel távolság miatt pont levelen keresztül, válaszoltok neki (időt szakítva rá a nap folyamán) vagy több napig nem is reagáltok? Szerintem nincs az a munka hogy akár este ne lehetne egy kis időt szakítani a másikra. Jól gondolom?
2018. dec. 23. 11:55
 1/10 anonim ***** válasza:
én kb akkor írok amikor időm engedi, de ha több napig nem valaki, akkor úgy gondolnám tárgytalan a dolog és hagynám
2018. dec. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van, hogy 1-2 napig nem írok, ha éppen munka utáni program is van.
2018. dec. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

ls ha pl 5 nap után ír és elnézést kér hivatkozva pl munkára hogy sokat melózott?

Nem is tudom, én úgy gondolom a azért 1-2 nap akár milyen munka is az, de min este lehet időt szakítani ha valaki fontos nekünk valamennyire. Nem?

2018. dec. 23. 12:02
 4/10 A kérdező kommentje:
mai világban, mindenkinél okos teló rajta internet..nem nagy kunszt bárhol, egy kávé alatt is akár.
2018. dec. 23. 12:03
 5/10 anonim ***** válasza:
22%
5 nap? ott inkább azt gondolnám, hogy másnál próbálkozott és nem jött be, végül visszatért hozzám
2018. dec. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5 nap az más tészta, az ilyen 5nap-1 hét után újra felbukkanó pasiknak már vissza sem írok :D
2018. dec. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy van időm, de olyan szar kedvem van, hogy nem a másikon akarom leverni, ezért alszom rá egyet, de ötöt nem.
2018. dec. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Leginkább este válaszolok. Napközben nem nagyon, csak ha valóban fontos dolog történt.
2018. dec. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Általában válaszolok.

Főleg ha nem csak ismerkednek, hanem tetszik és szeretném ha kialakulna valami

2018. dec. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Rockarc ***** válasza:
60%

Ennyit sose varok. Olyan van, hogy elolvasom, hogy mit irt es kesobb legkesobb masnap valaszolok, amikor tenyleg nem zavar semmi. Ha emiatt 10 perccel kesobb fekszem le, akkor annyival. Olyan is van, hogy egyszerre ramirnak mindenhonnan, na akkor amelyik fontos azt veszem elore, de mindenkinek valaszolok. Engem meg ugy tanitottak, hogyha kerdeznek, akkor illik valaszolni.


42F

2018. dec. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!