Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kis kutatás: van itt olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis kutatás: van itt olyan férfi aki elhagyta "álmai nőjét" hátha talál még nála is jobbat? Viszont azóta is egyedül van? 🤔

Figyelt kérdés

Kedves férfiak! (Vagy akár nők 😌)


Kíváncsi lennék valós történeteitekre.


Egész életedben vágytál egy tipikus nőre, aki kapcsán megfogalmaztad a konkrét elképzeléseidet: külső, belső, szexualitás, célok, szenvedélyek, humor... Stb. Majd tudat alatt sikerült is Őt bevonzani. Csodálkoztál is, hogy erről A Nőről álmodoztál és most a tied lett, veled van.

Minden csodálatos volt, boldoggá tette a mindennapjaidat, támogatott és önzetlenül szeretett téged, még akár a szexben is olyan dolgot mutatott amitől szinte függővé váltál.

Majd ahogy telt az idő (az évek), és természetesen lettek konfliktusok: úgy döntöttél, hogy elhagyod. Abban a reményben, hogy hiába ő az a nő akiről álmodoztál, hátha van / lesz olyan akivel még nála is jobb lesz minden?!

De nem így történt. Rájöttél, hogy egy igazi ritka gyémántot dobtál el, hogy mindenkinek vannak hibái, és hogy ha erősebb lettél volna akkor még mindig azt A Nőt ölelnéd. Azt A Nőt akihez egyszerűen senki más nem tud felérni.


A fenti szituáció csak példa! Bármilyen hasonló vagy így megélt élethelyzetekre lennék kíváncsi. Arra is, hogy ha így volt: mennyi idő kellett a felismeréshez?

Ha nehéz róla beszélni, kifejteni, akkor csak néhány szóban is elég ha leírod, vagy akár privátban is várom a történteket.


Köszönöm szépen, ha megtisztelsz a magánéleted egy szeletével!


Szép napot!



2019. jan. 27. 16:18
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket!


Még kíváncsi vagyok másokéra is:)

Mindenkinek megy a zöld, ha normális választ ad:)

2019. máj. 12. 18:19
 12/15 anonim ***** válasza:
Jo olvasni a hozzaszolasokat is
2019. máj. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Aki kinézetre volt tökéletes, ott meg a jövőkép nem klappolt, szóval erről nem tudok nyilatkozni.


Ha az "álomnőt" elhagytad, akkor belsőre csak nem klappoltatok annyira, mert ha tényleg annyira tökéletes, vele maradsz.

2019. máj. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Tényleg ilyen nőre vágytam... De persze hogy idővel lettek súrlódások. Én azt hittem hogy nem muszáj ezeket megoldani, biztosan akad jobb, aki például kevesebbet veszekszik / akad ki. De sajnos rájöttem, hogy minden nőnek vannak "hisztisebb/érzékenyebb" időszakai, és nem elvárnom kellett volna, hogy egyik pillanatról a másikra változzon meg, ne legyen olyan túlzottan temperamentumos, hanem egyrészt türelmesebbnek lenni, és segíteni őt. Mindketten szülőkkel laktunk, a volt páromat ez nagyon frusztrálta. Én akkor nem tudtam megérteni, hogy ez miért ad okot számára arra, hogy ingerültebb legyen a szokásosnál. Ezért hagytam el... Ma már megértem. Lett volna lehetőségünk összeköltözni, ahol csak rezsit kellett volna fizetni. Egész idő alatt én mondogattam neki a jövőképemet, hogy Vele akarok élni. És mikor ott volt az esély, nem mondtam azt, hogy mellette állok, értem, hogy cseszegetik a szülei, értem, hogy nem tud ellazulni szeretkezéskor, mert vékonyak a falak és volt hogy ránk is nyitottak. Én ígértem meg neki mindent, és végül én fújtam visszavonulót. Végül én tettem úgy, mintha miatta szakítanánk. Mintha ő veszekedett volna túl sokat. És fel sem fogtam, hogy végig őszinte volt velem, végig közölte a vágyait és a frusztráltságát, és hogy segíthettem volna neki, nekünk, kettőnknek. De én azt hittem, lesz jobb. Lesz kevésbé """""érzékeny""""". Az nem lett. Viszont lett kevésbé vonzó, kevésbé szexi, kevésbé jó az ágyban(bőven kevésbé... Tejo ég ő miket tudott...), kevésbé ambíciózus, kevésbé okos, kevésbé vicces, kevésbé az esetem, kevésbé tehetséges (imadtam ahogy táncol...isten adta volt), kevésbé angyali, kevésbé támogató és törődő, kevésbé együttműködő (eljart velem csak miattam ő is harcművészeti órákra, mert tudta, hogy nekem az olyan, mint neki a tánc, és milyen ügyes volt...) ÉS MÉG ÓRÁKIG SOROLHATNÁM! Elszúrtam. Még az általam ezer éve megálmodott nő mellett is azt hittem, hogy lesz jobb.

Férfitársaim... Jobb más hibájából tanulni :(

2019. máj. 12. 21:53
 15/15 anonim ***** válasza:

En az almaim nojet, akit elkepzeltem, kulsore, belsore stb. nem ismertem olyan lanyt soha szemelyesen, baratilag sem. Lehet, nem is letezik.


35F

2019. máj. 13. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!