Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A kiszemeltem külföldre ment,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kiszemeltem külföldre ment, de megbeszéltük ha visszajön elkezdünk randizni. De van a képben egy külföldi magyar lány, akire kezdek féltékeny lenni, Szerintetek kell aggódnom? Több lenn.

Figyelt kérdés

Tehát van egy férfi, 29 éves, akit megismertem és beleestem. Kezdeményeztem nála, és nem utasított el, de megmondta kerek perec, hogy még karácsony előtt külföldre megy, ezért nem tud most kapcsolatba fogni velem, mert nem hisz a távkapcsolatokban. De tudtuk azt is, hogy valószínűleg nyártól már itthon lesz. És én azt tudtam magamról, hogy simán várok rá addig. Ezt nem mondtam meg neki, vele csak abban maradtunk, hogy amikor hazajön, akkor ha még akarjuk, majd akkor elkezdünk randizni, meg meglátjuk hogyan tovább. Mindez tavaly történt, és valóban el is utazott decemberben még karácsony előtt.

Még csak úgy 1 hónapja van kinn, néha szoktunk chatelni, de semmi extra. Nekem ő annyira tetszik, hogy simán kivárom a nyarat. Csakhogy most van valaki a képben, akire féltékeny vagyok, és félek, hogy miatta elveszítem ezt a srácot. Van kinn pár magyar ott, ahová ment, és azok közt van egy lány, akivel minden nap találkozik, viszonylag szép, és akivel bizalmi viszonyba került, mondhatni barátok.

Na most, a srác úgy ment ki, odakinn se fogna kapcsolatba, mert nem hitegetne külföldi nőt, mivel ő haza akar jönni. És ugye nem hisz a távkapcsolatokban. De gondoljátok, hogy mégis lehet valami majd ezzel a lánnyal? Nem vagyok együtt ezzel a sráccal, mégis úgy érzem magam, mint akit megcsalnak.

Egyre több közös élményt él át ezzel a lánnyal, sok időt töltenek együtt. És tényleg csinoska a csaj, ráadásul a srác azt mondja, szebb, mint a képeken, ami rossz, mert a képein is túl szép. Ilyen sötétszőke haja van, barna szeme, szép az arca, vékony. Egyáltalán nem sminkel, átlagosan öltözik, de szép.

Meg nekem az is fura, hogy egy kicsit zakkant a csaj, folyton rossz fát tesz a tűzre a munkahelyükön. Mesélt ezt-azt a srác, miket csinált a lány. Folyton rosszalkodik, mint egy kisgyerek, néha egészen képtelen hülyeségeket művel. A srácot is meglepi egyik-másik húzásával, de őt ezek nem zavarják. Mondom, bizalmi viszonyban van vele, folyton mindenben segít neki... Mondjuk, ez nem olyan meglepő, mert ő nagyon egy ilyen segítőkész típus. Határozott, mindig kiáll magáért, és nagyon segítőkész. Ezeket nagyon bírom benne.

Meg sokat havazott ott, ahol ők vannak, és a srác elmondta, hogy mindig ha friss hó van, mikor végeznek a munkában, akkor a lány egyszerűen csak rátámadt a hóval, és a nyakába teszi, hogy lefolyik a pulóvere alá, végig a testén, le a tökéig konkrétan... A jéghideg lé, és szar érzés. És ugye mondtam, hogy milyen határozott srác, nem az a típus akivel lehet packázni. Mégis, nem állítja le a csajt, még csak meg se bosszulja rajta, pedig már többször is megtette ezt. Ez nem jellemző rá, és gyanús, hogy ez azért van, mert tetszik neki. Vagy nem tudom, lehet hogy csak eltűri, mert gyengébbik nem, és nem akarja elnyomni. Mert elég udvarias, lovagias típus. De nem tudom...

Dinka a csaj szerintem. Meg elvileg volt hogy próbálta megdobni hógolyóval, de a srác elhajolt előle, és a golyó olyan erősen csattant a garázskapun, hogy még a srác is meglepődött rajta, hogy így meg akarta dobni. Meg tényleg olyan dolgai vannak, miket mesélt a srác miket művelt a csaj munkában... Meg otthon is, ha már itt tartunk....

Szerintetek kell aggódnom? Vagy megyünk mi még randira nyáron?


2019. jan. 28. 02:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
62%
Valami tuti lesz koztuk. Ezt konyveld el biztosnak. Vagy romanc, vagy szex, vagy a nyomorusagos baratsag extrakkal, de merget vehetsz ra, hogy a tortenet folytatodni fog. Ha neked belefer az, hogy osszejon a lannyal, par honapig kavarnak, a sztorirol reszletes beszamolokat ir neked a lovagod, majd szakitanak es nyaron veled vigasztalodna, akkor varj ra. En most ezt a forgatokonyvet tartom realisnak.
2019. jan. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Igen, aggódhatsz, ha nagyon szeretnél. :D De mondjuk én vagyok annyira kiábrándult, hogy ezt a srácot hagynám annyiban innentől. Tudod kit érdekelne ez a kis buta, ő nem tudja meg így meg úgy bármi lehet...blabla. Nyilván tudja, hogy te többet akarsz tőle, mégis nekiállt egy potenciális jelöltről "áradozni". Egy légtérben vannak, okés. De minek kell róla beszélnie, ha nem érdekli? Pont azért beszél róla, mert érdekli.


Én a helyedben nem foglalkoznék vele többet, nem vagyok mazochista, aki szeret szenvedni.

2019. jan. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Óvoda vol.956.

Ez itt a felnőtt párkapcsolatok, szivem.

2019. jan. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!