Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy lány azt mondja nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány azt mondja nem tetszem neki jobban mint barát, akkor már soha többé nem is érdemes próbálkoznom nála?

Figyelt kérdés
Nem ismerjük egymást eléggé. Taliznunk kellett volna vasárnap de tali előtt megírta hogy tudjam hogy nem fogok neki több lenni mint barát, most se de később se. Azt mondtam neki ha már egyből ilyen negatívan áll hozzám, akkor nem is kell találkozni. Így nem nentem el. Ezt komolyan így gondolja? Hiszen alig ismer. Ezzel kioltotta bennem az összes reményt. Az ilyenek komolyan azt gondolják hogy nem adnak esélyt? Egyből elítélnek, közben meg alig tud rólam valamit. Nem vagyok ronda, sőt helyesnek is mondható. Az ilyen komolyan gondolja az elutasítást? Valamiért ebben nem hiszek
2019. jan. 29. 16:21
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Pedig az ő esete vagyok. Az érzelmes, rimantikus és kedves srácokat szereti. Szereti a cuki jó reggrlt üzeneteket, szereti ha törődnek vele. Én ilyen vagyok, de az exe is ilyen és hát elhiszem hogy nem könnyű kiszeretni belőle, úgy hogy nem volt komolyabb oka a szakításuknak. Szóval a csaj nem a bunkó, rosszfiú típusú pasikra bukik hanem az ilyenekre mint én. A csaj sem bunkó. Intelligens, vicces, tudok vele akár a nap 24 órájában beszélgetni mindenről.
2019. jan. 29. 22:18
 12/13 anonim ***** válasza:
Kérdező ez mind szép és jó, de ő másba szerelmes és ezt akarva-akaratlanul nem túl szépen fogalmazta meg. Ne próbálkozz nála egy ideig. Próbáld ezt felfogni.
2019. jan. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
És akkor barátok se legyünk? Amíg fel nem dolgozza a múltat?
2019. jan. 29. 23:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!