Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti megtennétek ezt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti megtennétek ezt egy barátotoknak?

Figyelt kérdés
Egyik nap a facebook ismerősnek ajánlott egy lányt aki elég szimpatikusnak tűnik.Van egy lányismerősöm aki elég jóban van vele, szóval a kérdés az hogy szerintetek ciki lenne tőle megkérdezni hogy van e annak a kiszemelt lánynak barátja és ha kiderül hogy nincs neki akkor esetleg bemutatna e neki?

2019. jan. 30. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Meg lehet próbálni. Nincs ezzel baj szerintem. :) Jobb mintha ismeretlenül ráírnál.
2019. jan. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk az is kérdés, Te mennyire vagy jó vele, de persze, meg lehet próbálni.Mármint hogy mit mond rólad az egyik lány a másiknak.
2019. jan. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így eddig még teljesen rendben van. Minden a következő lépésen múlik. ;)
2019. jan. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
Igazából szerintem ez természetes. Nagyon sok ismerősöm így jött össze a kiszemelttel. Még én is voltam "közvetítő".
2019. jan. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Férfiként mondom, hogy szerintem teljesen rendben van. Én is kérdeztem már meg női baráttól, hogy egy általam kiszemelt barátnője szabad-e. Bemutatásra nem volt szükség, mert igazából rajta keresztül ismertem meg, és már túl voltunk ezen. Kiderült, hogy foglalt a lány, én nem hívtam el randira, neki meg nem kellett elutasítania, mindkettőnket megkímélve ezzel egy kellemetlen szituációtól. Szóval érdemes érdeklődni.
2019. jan. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tettem már meg, csak én szívtam, úgyhogy nem.
2019. jan. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ennyit bénázni csajozás terén mint ti gyikosak...
2019. jan. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Annyit tennék meg, hogy megmondanám az ismerősömnek, hogy a lány ismerősöm egyedülálló-e vagy sem (feltéve, hogy birtokomban van ez az információ), és ha vagyok olyan közeli kapcsolatban a lányismerősömmel, akkor megemlíteném, hogy szívesen megismerné az egyik ismerősöm. A többit viszont rájuk bíznám, én nem kerítősködök. Egyszer egy ismerősöm egyik ismerőse engem talált szimpatikusnak, az az ismerősöm is csak ennyit tett, próba-cseresznye alapon elkezdtünk beszélgetni, de nem lett semmi a dologból, nem volt meg a kölcsönös érdeklődés. Az ismerősöm meg azóta is jó barát, ezen nem csúszott meg a barátságunk.
2019. jan. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!