Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan amit kamaszként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan amit kamaszként nem, de felnőttként már megtennétek a barátnőtökért?

Figyelt kérdés
Én a romantikával vagyok így.Az első barátnőm annyira függője volt pl a romeo és júliának hogy már azt várta el hogy az ablaka előtt térdeljek este.Sose tettem meg,sőt utána ha kapcsolatba voltam sose voltam hajlandó romantikus lenni.Viszont most felnőtt fejjel ha térdelni nem is,de más romantikus dolgot lehet megtennék a barátnőmért ha majd kapcsolatba leszek.
2018. jún. 1. 12:36
 1/1 anonim válasza:
Szerintem ez teljesen normális, nálam is voltak oylan dolgok,amiket korábban nem akartam megtenni, viszont ahogy telt-múlt az idő, mégis kedvet kaptam hozzá :) Régebben én sem voltam romantikus, pedig én lány vagyok; nemrég meg mikor volt barátom, én gyújtottam gyertyákat, stb. :) A kamaszkori és a felnőttkori életünk nagyon más. Még 1 év alatt is annyi minden történik velünk, ami formál/fejleszt/alakít minket, nemhogy több év alatt, míg felnövünk. Gondolj csak bele! :)
2018. jún. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!