Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megtennétek ezt a barátotoknak?

Megtennétek ezt a barátotoknak?

Figyelt kérdés
Kicsit hosszú a story. A lényeg, hogy szeptember óta van egy barátom, aki nagyon úgy tűnik, hogy lábfétises. Ettől független minden nagyon jó, imádok vele lenni. Egy ideje elkezdte mondogatni, hogy majd tavasszal ha jó idő lesz menjek mezítláb randizni vele meg ilyesmi. Múlt héten egy bálban voltunk, ott is kitalálta, hogy vegyem le a cipőmet és bulizzak úgy. Harisnya volt rajtam amúgy, de végül nem vettem le. Még messze van, de hamarosan eljön a tavasz, ti mennétek a kedvéért mezítláb randizni? Nem szoktam úgy mászkálni, így nem tudom, de gondolom fájna a lábam, koszos lenne, mindenki megbámulna stb...
2015. dec. 5. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem,otthon a lakásban bármit megtennék,de nyilvánosan nem csinálnék hülyét magamból. Vannak már olyan lábujjközös papucsok,amiben majdnem mezítláb vagy,érje be azzal!
2015. dec. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Nemes Zoltán ***** válasza:
0%

Bocs én fiú vagyok,

De azért van véleményem:)

Nem vagyok lábimádó.

Nem vagyunk egyformák.

Mindannyian szeretünk valamit.

Néha ezt a partnerünktől kaphatjuk meg.

Ha tőled nem akkor mástól kapja meg.

Szóval a kérdés hogy ér e neked annyit hogy megtartsd.

Add meg neki ha nem lesz tőle semmi bajod.

Örülj hogy nem fojtogatós, vagy sorozatgyilkos, vagy egyéb, csak a lábadra bukik.

Jó tudom a melledre kéne , talán majd felnő hozzá, de komolyan van rosszabb is.

2015. dec. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 opened paradise ***** válasza:
100%
Nem kéne. Belelépsz egy szilánkba,vagy valamibe és irány a kórház.
2015. dec. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

persze, majd kimegyek a retkes utcára mezítláb, hogy tiszta kost legyek meg esetleg megsértse valami a lábam + mindenki megbámuljon.. NEM.

az belefér, hogy mondjuk kiülünk valami füves részre és ott leveszem a cipőm vagy ilyesmi, de hogy kifejezetten cipő nélkül menjek oda, az kizárt.

2015. dec. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nemtom, ez egy nettó hülyeség a srác részéről. Nekem is van lábfétisem de sose jutna eszembe ilyen hülyeséget kérni a barátnőmtől.

Bár lehet, h őneki nem lábfétise, hanem "mezítláb az utcán" fétise van. Gondolom, van ilyen is.

Mert ha én mezítláb akarom látni a csajom akkor otthon azt annyit tehetem amennyit csak akarom, ha meg nem otthon, akkor elviszem egy strandra, Balatonra, vagy egy tengerpartra. Vagy a kertbe.

Sztem a fétis amíg 4 fal között vagytok tök okés lehet, de onnantól h komolyabb áldozatot kell érte hoznod pl. publikusan így mutatkozni az már nem várható el a részéről, h te ebbe belemenj. Mert ezt neki is meg kell értenie h egy szórakozóhelyen az utolsó dolog amit szeretnél egy szilánkba belelépni, az meg h Budapesten az utcán a redvába így gylaogolj, vagy felszállj a BKVra hát nemtom, azér ehhez kell egy kis elszántság.

Én kb hozzá nem érek semmihez puszta kézzel, nemhogy mezítláb hozzáérjek a földhöz amin előtte egy csöves feküdt, v valaki odahányt...

2015. dec. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nem

max otthon ha jó ido van, de mashol nem. ha nem tartja tiszteletben,igy jart

2015. dec. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Max otthon
2015. dec. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

2-es, ha annyira preferálod, akkor menjél TE végig a tök mocskos városban mezítláb.


Kérdező: kizárt.

2015. dec. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!