Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti melyik nap tartjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyik nap tartjátok a Valentin napot?

Figyelt kérdés

A napján (idén csütörtökre esik) vagy emiatt hétvégén?

Mit terveztek?

Kort is írjatok légyszi!



2019. febr. 1. 16:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Mi hétvégén elmegyünk étterembe, de ezt amúgy is gyakran tesszük szóval nem olyan különleges, ajándékot nem veszünk egymásnak :)
2019. febr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Semmikor.

24N 25F

2019. febr. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
57%
Én szívesen tartanám, de még egy normális férfit se találtam, aki hajlandó lett volna velem valahogy ezt megünnepelni. Mind nyomatja az unalomig hallott amcsi baromság, csak azért van, hogy még több felesleges vackot tudjanak eladni, meg az év minden napján szeretni kell a másikat szöveget, de egynek se jutott még eszébe egy normális meglepit sem adni. Egy gyertyafényes masszázs pl nem is kerül pénzbe, és mégis jó indok egy ilyen nap arra, hogy szebbé tegyük az aznapot. De a férfiak mind lusták, és unalmasak, képtelenek bármi klassz programot kitalálni erre a napra. Nekik ez mindig egyenlő lesz a szívecskés kispárnával, virággal, csokival, étteremmel, pénzköltéssel.
2019. febr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Noblesse Oblige ***** válasza:

Mi ilyen "szerelmesek napja" formában nem tartjuk. Valentin napján szoktam bonbont vagy sütit csinálni és akivel aznap érintkezek, az mind kap belőle/köztük a párom is. De ugyanúgy gondolok barátokra, kollégákra, szomszédra... nemre való tekintet nélkül.

Szóval külön nem ünnepeljük a párommal, viszont ilyenkor valami apró édességgel, kedvességgel meglepem a környezetem.

2019. febr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Semmikor. A párom akkora paraszt hogy nem lehet vele semmit megünnepelni,ajándékot se képes venni semmilyen alkalomra,pedig tőlem mindig kap. Ilyenkor én általában berúgok és otthon maradok hogy ne is lássam a sok boldog párt meg giccses ajándékot,aminek évente egyszer én is örülnék.
2019. febr. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
71%

Nekem borzasztó olvasni a sok "amcsi baromság", "azért találják ki, hogy még több giccses vackot el lehessen adni", meg "az év 365 napján kell ezt ünnepelni, nem csak egy napon" választ. Komolyan elkeserítő ez az agymosott duma, amit itt nyomnak sokan. Ezzel az erővel a szülinapot is tök felesleges ünnepelni, minden nap örülni kell, hogy a másik él, oszt jónapot. Február 14. a szerelem szülinapja. Ahogy minden ünnepnap, ez is egy szép alkalom arra, hogy egy kis színt vigyünk a szürke hétköznapokba, megünnepeljünk valamit, ami jó dolog, és ehhez egyáltalán nem kell szivecskés kispárnákat, meg csokikat vásárolni, se pénzt költeni.

De nézd meg, mit csináltak az emberek a karácsonnyal is... Mint az idegbeteg majmok, úgy rohangálnak a plázákban decemberben, de sose jutnak a költekezés végére. Aztán becsomagolják a 2 éve a Marikától kapott giccset, mert "nekem az nem kell, de a Gizinek jó lesz, neki úgyis ízlésficama van"... Utána sütnek 6 fogást, 12 sütit, jaj, kirepedt a beigli... Majd szenteste tök idegbajosan, egymást utálva ülnek a fa alatt, és alig várják, hogy vége legyen az egésznek.

Ha egy ünnepnap szar, akkor nem az ünneppel van a gond, hanem az emberek hozzáállásával.

2019. febr. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Én sosem ünnepeltem, még amikor volt barátom, akkor sem. Mondjuk ha lenne valakim és ő akarná, megünnepelném vele, de amúgy feleslegesnek tartom. Mint ahogy kb. bármelyik másik ünnepet is, a szüli-és névnapokat leszámítva.

20L

2019. febr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%

Nem mindeki szeret ilyen hülyeséget ünnepelni

Én sem szeretem mert feleslegesnek tartom ahogy a Szülinapot is meg a névnapot is a karácsonyt is . Utalom ezeket a kötelező ajándék vásárlós dolgokat . Romantikus nem vagyok így a Valentin nap nem az én napom

Évfordulót sem ünnepeltem soha mert nem tartom számon azt hogy mióta vagyok együtt az illetővel meg eszembe se jutott soha ilyen hülyeséget ünnepelni.

N24

2019. febr. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
23%
a fogyasztói társadalom "ünnepe" ez a nap, én soha nem ünneplem, nem kap semmit a párom.
2019. febr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!