Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mik azok a jelek ha a barátnő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a jelek ha a barátnő, feleség nem szeret már?

Figyelt kérdés
Nálam meg van az ami kell 7 éve vagyunk együtt. Törődés, odafigyelés, érzelmeim ki mutatása iránta. De ez fordított esetben nem igazán van így. Ha kérdezem hogy szeretsz e, akkor azt válaszolja hogy igen. De nem érzem úgy hogy ez így lenne. Nem nagyon figyel oda rám, nem nagyon törődil velem, és még sosrolhatnám! El múltak az érzelmei irántam?

2019. febr. 5. 09:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%
Tehát tőled mindent megkap, de az alap kommunikációra nem vagytok képesek?
2019. febr. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

1/1

Tőlem mindent meg kap amit csak tudok neki nyújtani,kommunikációval sem látok problémát, szoktunk beszélgetni nem ez a baj, hanem az hogy nem igazán érzem azt hogy ő szeret-e engem, igazából ha én nem tennék semmit sem a kapcsolatumkért, már rég nem lenne ha rajta múlna szerintem..

2019. febr. 5. 09:56
 3/16 anonim ***** válasza:
54%

"kommunikációval sem látok problémát, szoktunk beszélgetni nem ez a baj"

Aha. Nem olyan kommunikációra gondolok, hogy mit csináljatok hétvégén. Egy normális kapcsolat alapja a kommunikáció. Ez azt jelenti, hogy megtudod beszélni a pároddal a problémákat, hibákat, hogy merre tart a kapcsolat, ki mit érez... Az, hogy 7 éve vagytok együtt és ez sem megy, nem vezet túlsok jóra. Az meg, hogy kérdezned kell, hogy szeret-e.. senki nem szereti, ha ezt kérdezik. Ez ráerőszakolás. Hagyd, hogy ő mondja ki, ha így érez. A kérdéseidre csak ő tud válaszolni, nem vagyunk gondolatolvasók.

2019. febr. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nekem 4 év után lett úgy vége a kapcsolatomnak hogy nem foglalkozott velem az utolsó 2-3 hónapban és a kommunikáció 0 volt, már ha én nem próbálkoztam.

Őszintén: Te szereted ő nem.

2019. febr. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Félre értelmeztem a kérdésedet, mert két értelmű volt. Tehát az ilyen problémákról beszélgettünk, de már most feleslegesnek érzem hogy újra fel hozzam neki.Én nem próbálom rá erőltetni a dolgokat... Én hagyom hogy úgy csinálja ahogy szeretné, csak ha rajta múlna a kapcsolatunk akkor már nem lenne... És nem tudom el dönteni hogy lépjek e vagy nem.. Az ilyen problémákat beszéltük... Többé kevésbé sikerrel ha még beszéltük akkor 2 napnál tovább nem tartott az egész!
2019. febr. 5. 10:24
 6/16 A kérdező kommentje:

4/5

Én őszintén szeretem őt igen, eddig úgy voltam vele hogy ami nem megy azt nem él dobni kell, hanem még menteni. Csak hogy már nem tudom mit tegyek.

2019. febr. 5. 10:25
 7/16 anonim ***** válasza:
64%
Szakíts. Nem fogok szent beszédet tartani, de egy normális kapcsolat korántsem azt jelenti, ami nálatok van. Hiába a 7 év, ha pár hónapos kapcsolat szintjén van.
2019. febr. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az időtöket, és a segítséget!
2019. febr. 5. 10:33
 9/16 anonim ***** válasza:
65%

És eddig nem ilyen volt?

Ha mindig is ilyen volt, akkor nem változott, most is szerethet, csak ő nem tudja kimutatni.

Ha eddig nem volt ilyen és most változott meg, akkor valószínűleg elmúlt.

2019. febr. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
45%

9-es nagyon jól írja.

Kérdés, hogy régebben megkaptál-e töle azt amit akartál, vagy akkor is ridegebb volt.


5 évet voltam a volt férjemmel mikor egy kicsit hasonló szitu volt. Az exemmel minden ok volt, de én nem ilyen férfit akartam. Sajnos abba estem bele, hogy habár az elejétöl nem passzolt sok dolog, de úgy gondoltam, majd megváltozik, majd másképp lesz. AZtán néhány év után rájöttem, hogy ez nem fog megtörténni, és egy embernek alapból olyannak kelle lennie amilyet akarunk, és nem akarhatjuk , hogy a másik kiforduljon magából, és erre általában nem is képes senki sem.

Ès mikor ezt elkezdtem felismerni én is ridegebb kezdtem lenni. Már nem érdekelt, hogy én adjak neki, már minden mozdulata idegesített, igazából szabadulni akartam, csak nem tudtam hogyan. MEg ez amit most leírtam, sem egyik napról a ma´sikra értettem, meg, söt több év kellett a válás után, hogy lássam mi is volt a baj, miért is történt ez.

2019. febr. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!