Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mik azok a jelek ha a barátnő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a jelek ha a barátnő, feleség nem szeret már?

Figyelt kérdés
Nálam meg van az ami kell 7 éve vagyunk együtt. Törődés, odafigyelés, érzelmeim ki mutatása iránta. De ez fordított esetben nem igazán van így. Ha kérdezem hogy szeretsz e, akkor azt válaszolja hogy igen. De nem érzem úgy hogy ez így lenne. Nem nagyon figyel oda rám, nem nagyon törődil velem, és még sosrolhatnám! El múltak az érzelmei irántam?

2019. febr. 5. 09:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
27%

"majd megváltozik, majd másképp lesz. AZtán néhány év után rájöttem, hogy ez nem fog megtörténni, és egy embernek alapból olyannak kelle lennie amilyet akarunk"

Tehát te sem beszélgettél a a férjeddel alap dolgokról, és évekig(!) karbatett kézzel vártad, hogy majd megváltozik. És akkor lepontoznak, mert én kommunikálok és ponthogy ezért működik jól a házasságom. :D

2019. febr. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Itt is minden normális választ lepontoznak a sárga földig.

Tényleg nem értem azt, aki pontoz... vagy egyszerűen csak a gyűlölet dolgozik benne?

2019. febr. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Tehát régebben nem ilyen volt, régebben csak is azt akarta hogy ott legyek mellette nem látott mást csak engem, ahogy énis csak öt! Nagyon szeretett mondhatom azt hogy őrülten szerelmes volt belém. Aztán ahogy telt az idő, sőt egyről a kettőre meg változott benne minden egy nap 100x oda bújt hozzám manapság már örülök annak ha egyszer oda bújik, 1000x mondta hogy szeret, manapság örülök neki ha egyszer is mondja, vagy tényleg így van vagy csak azért mert nem akarja a vitát. Régebben szinte már meg folytott a szeretetével! És ezt szoktam meg tőle ez be alt nekem egy "szokásos" viselkedésként nála aztán ez hirtelen el illant már nem úgy törődik velem ahogy azt kellene, már nincsenek meg azok a dolgok amik eddig még voltak, 7 éve vagyunk eggyut csak azt nem értem ha nálam ez mind meg maradt az hogy szeretem vagy talán még mindig szerelmes vagyok belé, akkor nála mi változott meg? Nem értem, próbáltam kérdezni hogy mit csinálok rosszul, azt mondta hogy semmit nincs semmi baj. Meg próbáltam mindent meg tenni azért hogy újra fel figyeljen rám! De azóta is várom hogy el jöjjön az a nap.Nem látok ki utat az egészből, sokszor, a semmiért van rossz kedve ha kérdezem nincs semmi baj. Tehát most ebből áll ki az életem.
2019. febr. 5. 11:58
 14/16 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy szeret... csak nem téged
2019. febr. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

14

Köszi ezzel még könnyebbitetted az életem!

2019. febr. 5. 12:36
 16/16 anonim ***** válasza:

Figyelj, én írtam a 4 éves kapcsolatomról előbb.

Ugyan így volt velem is, 3-szor beszéltem vele erről, mindig az volt hogy igazam van majd változtat stb. Erre nem kell figyelni, természetesen kéne hogy jöjjön. Hiába szerettem/fogom is mindig (hiába lesz másom, kis része a szívemnek mindig az övé lesz emlékként) én mondtam ki, hogy ez így nem mehet tovább, nem tűrhetem, hogy már-már kutya szinten vagyok egy ilyen hosszú kapcsolatban.


Tudom, hogy nehéz kimondani, és sok benned a kétely. De minél előbb teszed meg, annál jobban jársz.

2019. febr. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!