Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 46F vagyok 1 éve van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

46F vagyok 1 éve van egy barátnőm (28N). Nagyon szeretem őt és egyben nagyon féltékeny is vagyok rá. Neki van egy 6 éves kislánya a volt párjától. Úgy érzem vissza akarja őt kapni a volt férje. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindig kitalál valami ürügyet a pasi(36F)hogy találkozzanak. Nem élünk még együtt, de sokszor mikor megyek hozzá ott van a "lánya miatt". Borzasztó féltékeny vagyok. Lehet rá okom?
2019. febr. 5. 15:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
7%

Szerintem sem a gyerek miatt jar oda ennyit.

Lehet még kihasznalja de nem kell neki a no sztem kulonben akkor dobott volna teged es odszejottek volna.

A pasi max hulyiti az exét hidd el. Majd jon még hozzad sirva h lefekudt vele de amugy nem kell.


A pasik nem szoktak semmit ujrakezdeni.max hasznalgatja.

2019. febr. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
73%
Ahol gyerek is van, és ennek ellenére a szülők elválnak, ott már senki nem fog újra kezdeni semmit. A gyerek miatt igyekeznek jópofizni, ami valahol inkább dicséretes. De abban biztos lehetsz, hogy akik egyszer elváltak, azok akkor se kezdenék újra, ha csak ők ketten maradnának a világon.
2019. febr. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Tudom hogy a gyerek az első. De félek attól hogy újra akarná kezdeni azért jár oda annyit.
2019. febr. 5. 19:00
 14/17 anonim ***** válasza:
4%
Nem tehetsz semmit. Szerintem, hagyd ezt a nőt, mert nem tervez veled komolyan. Mi lesz, ha egyszer összeköltöztök? Együtt töltitek az estéket négyesben? Valószínűleg nem, de ő ebbe nem is gondol bele, mert nem tervezi veled úgy igazán, mint egy társ, aki a családja egyik tagja.
2019. febr. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
69%
Nem kellett volna kisgyerekes nővel kezdened, ez benne van a pakliban, hogy a gyerekhez az apja is hozzátartozik a csomaghoz, akkor is, ha nem működött a szülők kapcsolata. Különben sem való egy 46 éves férfihez egy 28 éves nő, de ez már más lapra tartozik. Miért nem választottál 40-es nőt? Miért kellett 30 alatti?
2019. febr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Azért mert megfogott a személyisége. Nagyon kedves és nagyon szép is.
2019. febr. 5. 20:23
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem vagy öreg már ehez?
2019. febr. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!