Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a lányba akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a lányba akinek a szeretője vagyok, plusz règóta jò barátok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ő is èrez vmit irántam de nem hajlandò elhagyni a párját miattam. Ez így nagyon rossz. (Harmincasok vagyunk.)
2019. febr. 11. 11:05
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Ohh sràcok, ez nem hangzik tùl jòl. Sajnos egyet kell èrtenem veletek.


#10 sajnálom,hogy te is hasonlò cipőben jársz.


Annyit mèg hozzátennèk, hogy ennek volt egy hosszù előzmènye, ùgy 7 hónapja amikor szakítottunk az akkori baràtnőmmel, ez a lány akkor vallotta be először,hogy annyira nem működik a kapcsolatuk, ès táplál irántam èrzelmeket. Èn erre azt mondtam, hogy okè játszunk fair-playt, szakíts tisztessègesen zàrd le, aztán meglàthatjuk, de hiába vártam, csak hitegetett.Eközben màssal mèg csak nem is imserkedtem... a szeretősdi 2 hònapja tart kb. Ekkor már nem táplàltam semmi remènyt a dologba, ezèrt nem is èrdekelt hogy tisztessèg stb. Ha ùgyse lesz ebből semmi komoly, így ùgy voltam vele amíg nincs kilátásba nekem valami komolyabb, addig jò így... csak sajna pont most bele-vissza csùsztam abba hogy többet jelent ennèl nekem.

2019. febr. 11. 14:14
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
10es vagyok. Én azért tennék egy próbát, veszteni való nincs. Legalább tudod hogy mire számíthatsz. Én is igyekeztem elmagyarázni neki hogy mit érzek iránta. Ha más nem is, de legalább le tudom magamban is zárni a dolgot.
2019. febr. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!