Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kelthetném fel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kelthetném fel a figyelmét?

Figyelt kérdés

Idén leszek 22 éves, hamarosan. Sajnos olyan férfiba szerettem bele, aki talán számomra elérhetetlen.

Ő most töltötte be a 29-et, amiről tudom nem lenne akadály neki, de nem tudom románc erejéig vagy egy hosszútávú kapcsolatban is benne lenne, mennyire lehetne érezni azt a pár év különbséget.


Nem szoktam neki mutatni tetszik nekem. Néha néha azt érzem figyel, de ebben sem vagyok biztos.

Munkatársam.


Arra viszont szószerint emlékszik hogy mit mondott nekem, ki és mit, x hónappal ezelőtt vagy ő pontosan hogy mondott nekem valamit.


Jó múltkor játszottunk záróra fele telefonon párban. Nagyon sokszor kivert. Látszólag a telefonba volt gubbasztva.

Odaadtam a mobilom másik kollégának mert annak ezerrel ment, de vagy 12szer, látszólag sose vette észre. Majd munka vége után odajött hogy te kis cseles. Észrevette. Ebből azt akarom kihozni lehet én nem veszem észre mikor figyel vagy egyáltalán érdeklem-e.

Hogy adhatnám enyhén a tudtára hogy odavagyok érte, hogy szeretem őt?


2019. febr. 13. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
A kor csak egy szám..
2019. febr. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igazából a kor ami a legkevésbé aggaszt, mert nem tartom soknak. Ő sem, csak kérdés vevő e komoly kapcsolatra is fiatalabb lánnyal.


Nem tudom hogy adhatnám tudtára szeretem, finoman, lightosan, hogy ne legyen túl nagy koppanás ha lepattintana.

2019. febr. 13. 12:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy ha igazán tetszik neked, akkor nem szabad elengedned. Tipikusan még sok év múlva is néha azon fogsz agyalni, hogy mi lett volna. Néha vannak itt is kérdések ezzel kapcsolatban.
2019. febr. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy érjem el felfigyeljem rám. Nem merek oda menni mikor ül és a szájába belecsókolni, pedig semmi más gondolatom nincs mikor épp ránézek.
2019. febr. 13. 12:47
 5/5 anonim ***** válasza:

#1 a pedofilok is ezzel érvelnek. De a börtönben töltött évek is azok. :D


Amúgy kedves kérdező a korkülönbség köztetek nem annyira nagy (tekintve hogy felnőttek vagytok). A figyelmét már felkeltetted és ha vele akarsz lenni akkor kezdeményezz nála!

2019. febr. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!