Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon tényleg szeret? Többi lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tényleg szeret? Többi lent.

Figyelt kérdés
Párommal tervezzük az össze költözést sajnos a bátyám nem fogadja el..mondjuk ez nem is érdekel de mind egy is..és azt mondta a párom hogy meg el akar szöktetni. Akkor tényleg igazán szerethet?
2019. febr. 14. 12:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, de hogy roma azt igen.
2019. febr. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Miért csak a romák szöktethetnek?
2019. febr. 14. 13:04
 3/11 anonim ***** válasza:
Meg akar szöktetni, edes istenem... hany evesek vagytok? 12?
2019. febr. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem nem vagyunk 12 évesek én 21 ő 28 és azért akar megszöktetni mert nem akarják hogy össze költözzek vele. Vagyis a bátyám nem akarja.
2019. febr. 14. 13:41
 5/11 anonim ***** válasza:
Már bocs, de ha 21 éves vagy, milyen alapon hagyod, hogy a bátyád belepofázzon az életedbe? Ha nem vagy képes a sarkadra állni egy ilyen dologban, akkor hiába vagy 21, maradj a hátsódon, mert totál éretlen vagy még az összeköltözéshez.
2019. febr. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Félek tőle már egész kicsi korom óta..pedig soha nem ütött meg..sokszor össze vesztem vele ez végett de mindig azt mondja hogy a fiamat kell néznem. És én őt is nézem. De hiába mondom el neki hogy ne szoljon bele meg hiába veszek vele össze egyszerüen olyankor nem figyel rám. Vagy pedig abba hagyja másnap meg kezdödik előröl.
2019. febr. 14. 14:48
 7/11 anonim ***** válasza:
Az összeköltözésnek mi az oka?Keveset vagytok együtt?Párod komolyan gondolja,akár el is venne feleségül?Gondold át,nem biztos,hogy rosszat akar a bátyád.
2019. febr. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Milyen fiadat? 21 évesen fiad van és máris megvan a következő jelölt aki ráadásul meg akar szöktetni a fiaddal együtt? Nice.
2019. febr. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen keveset vagyunk együtt..és igen el is venne mert a kezemet is meg akarja kérni...igen van egy 2 éves fiam..és a 2 év alatt nem volt senkim
2019. febr. 14. 17:22
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha ezt a kérdést fel kellett tenned kedves kérdező, akkor bizony te sem vagy benne olyan biztos hogy mit érez irántad a párod ami nem jó jel. Ha ebben bizonytalan vagy, már pedig az vagy, akkor nem is érdemes belevágni. Gondolkozz el rajta.
2019. febr. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!